6 راهی که اینترنت ارزش به نفع اقتصاد جهان است

تصویر
عکس پروفایل Panos Hacker Noon

@panosmekپانوس

موسس خدمات مالی DigitalGen. تمرکز بر آموزش مالی و رمزنگاری

در دهه گذشته ، ما شاهد ظهور فناوری های جدید در حال تغییر در جهان مانند فناوری بلاک چین و هوش مصنوعی بوده ایم. بلاک چین را می توان به عنوان یک پروتکل مبادله ارزش توصیف کرد.

در این رابطه گفته می شود کاری که اینترنت برای تبادل اطلاعات انجام داد ، بلاک چین برای تبادل ارزش نیز انجام خواهد داد. همانطور که اینترنت استفاده و تبادل اطلاعات را متحول کرد ، همانطور که در فناوری بلاک چین ایجاد شد. قرار است انقلابی در ثبت و تبادل ارزش ایجاد کند.

تصویر

همانطور که ما در حال گذار به یک اقتصاد کاملاً دیجیتالی هستیم ، مهم این است که چگونه فناوری های جدید می توانند زندگی روزمره ما را بهبود بخشند و بر جامعه و اقتصاد جهانی ما بیفزایند. اتصال ، قابلیت دسترسی و قابلیت همکاری ضروری است زیرا افزایش جهانی شدن نیاز به معامله و ارتباط با یکدیگر را بدون توجه به جایی که ما هستیم فراهم می کند. مشاغل و افراد به طور فزاینده ای انتظار دارند همه چیز در زندگی آنها فوراً تغییر کند.

این عمدتا به دلیل تلفن های هوشمند و برنامه هایی است که تقریباً با فشردن یک دکمه به هر چیزی دست یافتنی است ، اما وقتی صحبت از ارائه دهندگان خدمات مالی و مالی می شود ، اغلب با تجربه های بد مواجه می شوند.

نیازهای …