6 دلیل که چرا راه حل Yoast SEO Shopify رتبه شما را افزایش می دهد! • Yoast

ماموریت ما در Yoast ‘SEO برای همه’ است و ما معتقدیم که کاربران Shopify می توانند از سئو سود زیادی ببرند. به همین دلیل است که ما اخیراً برنامه ای را راه اندازی کردیم که به شما کمک می کند افراد بیشتری را به فروشگاه آنلاین خود در Shopify جذب کنید: Yoast SEO for Shopify. چیزی که این برنامه را متمایز می کند این است که توسط تیمی با بیش از 10 سال تجربه در سئو ایجاد شده است. اما چگونه افراد بیشتری را به فروشگاه شما جذب می کند؟ و در واقع چه کاری می توانید با آن انجام دهید؟ در این پست وبلاگ، ما 6 دلیل به شما خواهیم داد که چرا معتقدیم Yoast SEO برای Shopify بهترین راه حل برای فروشگاه آنلاین شما است!

1. اصلاح تم های Shopify مشکل است. ما آن را آسان تر می کنیم

هنگامی که یک برنامه سئو را نصب می کنید، احتمالاً تغییراتی در وب سایت و موضوع شما ایجاد می شود. نگران نباشید، این کاملا طبیعی است. در واقع، قبلاً تغییرات دیگری در فایل‌های تم شما ایجاد شده است. بسته به برنامه های دیگری که در حال اجرا هستید. متأسفانه، بسیاری از برنامه‌های جدیدی که نصب می‌کنید، تغییرات خود را در بالای برنامه‌های موجود اعمال می‌کنند. به همین دلیل است که سایت‌ها اغلب با موارد ناهماهنگ، نادرست و گمشده‌ای از سئو مواجه می‌شوند. به خصوص اگر در طول تاریخ از چندین برنامه استفاده کرده باشید. Yoast SEO برای برنامه Shopify واقعا هوشمند است. به طور مشروط یک دسته کامل از موارد بالقوه متناقض را حذف می کند و خود را به روشی تمیز خروجی می دهد. به جای اینکه آن را به زور در بالای چیزی که از قبل وجود دارد وارد کنید.

2. داده های ساختار یافته ما جامع و قوی هستند

داده های ساختاریافته به گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات شما را بهتر درک کنند، که می تواند برای رتبه بندی شما مفید باشد. رویکرد داده‌های ساختاریافته ما برای اتصال و توصیف محصولات و صفحات کار بسیار خوبی انجام می‌دهد. ما «بیت‌ها و تکه‌های» داده‌های ساختاریافته را خروجی نمی‌کنیم. ما داده های ساخت یافته را در یک نمودار به یکدیگر متصل می کنیم و به گونه ای خروجی می دهیم که تضاد و همپوشانی را به حداقل می رساند.

داده های ساختاریافته همچنین این امکان را فراهم می کند که رتبه بندی مشتریان شما در نتایج جستجو نشان داده شود. و این قطعاً یک توصیه زمانی است که شما یک فروشگاه آنلاین دارید. به سایر مشتریان (بالقوه) نشان می دهد که شما قابل اعتماد هستید و شانس بازدید آنها از وب سایت شما را افزایش می دهد. به همین دلیل است که ما یک ادغام با چهار برنامه بررسی محبوب در Shopify ایجاد کرده ایم. این ادغام به مدیریت داده‌های ساختاریافته پیرامون رتبه‌بندی‌های شما کمک می‌کند تا این رتبه‌بندی‌ها در نتایج جستجو نشان داده شوند. برنامه‌هایی که در حال حاضر با آنها ادغام می‌شویم، Judge.me، Loox، Ali Reviews و Opinew هستند. درباره این ادغام در پست ما در مورد نمایش رتبه بندی Shopify در نتایج جستجو بیشتر بخوانید.

3. ما متخصص سئو هستیم!

برای بیش از 10 سال، Yoast در حال ساخت محصولاتی است که به افراد دارای وب سایت وردپرسی در سئوی خود کمک می کند. و با میلیون‌ها بارگیری تاکنون، نمی‌ترسیم خود را پلاگین شماره 1 SEO برای وردپرس بنامیم. ممکن است از خود بپرسید که این چه ربطی به شما و وب سایت Shopify شما دارد؟ خوب، ما برنامه Shopify خود را با تمام آموخته ها و تخصص SEO که در دهه گذشته به دست آورده ایم ساخته ایم. که زیاد است!

تمام این تجربه ها منجر به ایجاد اپلیکیشنی شده است که بسیاری از موارد فنی سئو را برای شما مدیریت می کند. به عنوان مثال، آخرین بهترین روش برای دستورالعمل‌های متا ربات‌ها، تنظیم صحیح کنترل‌های نمایه‌سازی در حالت‌های صفحه‌بندی‌شده، و همه تفاوت‌های ظریف در نحوه عملکرد نمودارهای باز مختلف و تنظیمات SEO با هم. مطمئن نیستید همه اینها به چه معناست؟ نکته اصلی این است که این تنظیمات نقش مهمی در بالا رفتن شما در نتایج جستجو دارند. ما همچنین با Google تماس نزدیک داریم و به طور منظم با آنها همکاری می کنیم. همه اینها به ما کمک می کند تا از آخرین اخبار سئو به روز بمانیم. این به ما کمک می کند تا برنامه خود را به طور مداوم بهبود دهیم تا مطمئن شویم که از آخرین تغییرات در سئو مطلع می شوید.

4. Yoast SEO کنترل را در سطح فردی ارائه می دهد

با Yoast SEO برای Shopify، شما تصمیم می گیرید که چگونه عناوین و توضیحات متا شما بر اساس نوع محتوا تنظیم شوند. این به شما این امکان را می دهد تا روشی ثابت برای نمایش عناوین و توضیحات متا خود در نتایج جستجو تنظیم کنید. ما مستقیماً در Shopify ادغام می‌شویم تا کنترل هر پست، صفحه یا محصول را در سطح فردی به شما بدهیم. برنامه ما این کنترل در سطح صفحه را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد این تغییرات را در هر صفحه یا محصولی که روی آن کار می کنید انجام دهید.

5. برنامه ما به شما کمک می کند محتوای باکیفیتی ایجاد کنید که موتورهای جستجو آن را دوست دارند

محتوا یک عنصر کلیدی در سئو است. گوگل از هر فرصتی استفاده می کند تا اهمیت محتوای با کیفیت را به دنیای سئو یادآوری کند. برای شروع و حفظ رتبه، باید به تولید محتوای عالی ادامه دهید. محتوایی که برای بازدیدکنندگان سایت و موتورهای جستجو قابل درک است. به همین دلیل است که هنگام ایجاد محتوا برای صفحات محصول و پست های وبلاگ شما، خوانایی بسیار مهم است. نوشتن پست های وبلاگ با کیفیت بالا و ایجاد توضیحات عالی محصول همیشه باید در اولویت باشد.

انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای فروشگاه آنلاین خود و حفظ جریان محتوای تازه بسیار مهم است. محتوای مناسب به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا بفهمند وب سایت شما چیست. که به آنها کمک می کند مخاطبان مناسب را به صفحات شما هدایت کنند. شاید مهمتر از آن این باشد که وقتی محتوای باکیفیت به مخاطب ارائه می دهید، رابطه با مخاطبانتان را تقویت می کند. Yoast SEO برای Shopify راه حل SEO است که به شما بازخورد مستقیم در مورد محتوایی که می نویسید می دهد تا به شما در بهبود آن برای بازدیدکنندگان سایت و موتورهای جستجو کمک کند.

6. ما محتوای نوشته شده به 20 زبان مختلف را درک می کنیم

Yoast SEO بهترین برنامه موجود برای درک محتوای نوشته شده به زبان شما و ارائه بازخورد مستقیم در مورد آن است. در حال حاضر، می تواند این کار را به 20 زبان مختلف انجام دهد: انگلیسی، هلندی، آلمانی، فرانسوی، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی، سوئدی، پرتغالی، لهستانی، عربی، عبری، مجارستانی، نروژی، ترکی، چکی، ژاپنی، یونانی، اسلواکی و اندونزیایی

برنامه های سئوی زیادی وجود دارد که بر روی زبان انگلیسی تمرکز دارند. به لطف تیم زبان شناسان ما می توانیم در مورد محتوای شما به هر یک از زبان های بالا بازخورد ارائه دهیم! البته، می‌توانید از برنامه‌ای استفاده کنید که فقط بر روی زبان شما متمرکز است، اما همه ویژگی‌های دیگری را که برنامه ما در مورد سئو ارائه می‌دهد، فراموش نکنید! با Yoast SEO، شما یک برنامه SEO دارید که به شما کمک می کند محتوای عالی (به زبان انتخابی خود) بنویسید و بسیاری از سئوهای فنی را برای شما برطرف می کند.

Yoast SEO به رتبه بندی فروشگاه آنلاین شما کمک می کند!

قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت Shopify شما با برنامه Yoast SEO!

نتیجه گیری

تعداد زیادی برنامه سئو برای فروشگاه Shopify شما وجود دارد. و این به شما بستگی دارد که کدام یک برای نیازهای خاص شما مناسب است. امیدواریم این مقاله بینش بیشتری در مورد ویژگی‌های برنامه SEO ما و اینکه چگونه می‌تواند به شما در بالا رفتن از نتایج جستجو کمک کند به شما بدهد! اگر می‌خواهید درباره برنامه ما بیشتر بخوانید، به صفحه Yoast SEO for Shopify بروید تا همه چیز را در مورد آن بخوانید.

آیا می خواهید نکات عالی در مورد چگونگی رشد فروشگاه آنلاین خود دریافت کنید و از آخرین اخبار تجارت الکترونیک مطلع شوید؟ همین الان برای خبرنامه تجارت الکترونیک رایگان ما ثبت نام کنید: