560 میلیون مشتری Ticketmaster احتمالاً در معرض نقض داده ها قرار گرفته اند

یک گروه بدنام دارک وب، معروف به شکارچیان درخشان، مسئولیت نقض Ticketmaster/Live Nation را بر عهده گرفته و رکورد خیره کننده 560 میلیون مشتری را جمع آوری کرده است. این نفوذ سایبری اخیر در استرالیا نشان دهنده یک نقض قابل توجه داده است. طبق گزارش ها، این گروه قصد دارد 1.3 ترابایت اطلاعات مشتری را به مبلغ 500000 دلار آمریکا (752000 دلار) در قلمروهای مخفی وب تاریک بفروشد.

گروه بدنام هکرها، شکارچیان براق، ادعای رخنه گستاخانه ای با عظمت بی نظیر را مطرح کرده است. با دقت جسورانه، آنها ادعا می کنند که Ticketmaster را نقض کرده اند و احتمالاً اطلاعات شخصی 560 میلیون نفر را فاش کرده اند.

شدت این نقض قابل اغراق نیست. شکارچیان درخشان که به دلیل مهارت خود در عرصه سایبری بدنام هستند، اکنون برای یک تراکنش از داده های دزدیده شده، که طبق گزارش ها شامل نمونه ای وسوسه انگیز است که دسترسی به سوابق فروش بلیط، جزئیات رویداد و پیچیدگی های سفارش را نشان می دهد، 500,000 دلار آمریکا (752,000 دلار استرالیا) طلب می کند. . اگر ثابت شود، عواقب آن می تواند وخیم باشد و سیل دزدی هویت و تخلفات مالی را بر قربانیان بدبخت راه اندازی کند.

این اکسپلویت اخیر صرفاً به صفحه رپ شکارچیان براق از نقض داده های سرفصل می افزاید و بدنامی آنها را در سایه تقویت می کند…

Source link