برندگان 54 Doodle for Google مراقبت از خود را به نمایش می‌گذارند

در ژانویه، از دانش‌آموزان سراسر ایالات متحده خواستیم تا ایده‌های خود را برای چهاردهمین مسابقه سالانه Doodle for Google ارائه دهند. امسال، ما از دانش‌آموزان K-12 دعوت کردیم تا از طریق هنرشان به این درخواست پاسخ دهند: «من از خودم مراقبت می‌کنم».

ما از ارسال هایی که دریافت کردیم شگفت زده شدیم. در سراسر سنین، دانش آموزان نشان دادند که چگونه شیوه های خودمراقبتی را به روش های متفکرانه و عمدی پرورش می دهند. هنرمندان جوان طیف وسیعی از استراتژی‌های مفید از جمله گذراندن وقت در طبیعت، فعال بودن، شرکت در سرگرمی‌های خلاقانه و گذراندن وقت با عزیزان را به اشتراک گذاشتند. با توجه به ماهیت چالش برانگیز چند سال گذشته، ما واقعاً الهام گرفتیم که روش‌های زیادی را که دانش‌آموزان روحیه خود را پرورش داده و انعطاف‌پذیری ایجاد می‌کنند، ببینیم.

امروز، ما 54 برنده ایالت و قلمرو خود را اعلام می کنیم. برای تجلیل از دستاوردهای آنها، ما به هر یک از 54 دانش آموز سخت افزار و swag را به گوگل فرستادیم و جشن هایی را در شهر خود برگزار کردیم تا آثار هنری خود را به نمایش بگذارند.

به doodle4google.com بروید تا گالری کامل 54 برنده ایالت و قلمرو را ببینید و تا 12 ژوئیه به Doodle های مورد علاقه خود رأی دهید. رای شما به تعیین اینکه چه کسی یکی از پنج فینالیست ملی ما خواهد شد کمک می کند – یکی از آنها برنده ملی ما خواهد شد.

دوباره به برندگان Doodle 2022 برای برندگان ایالت و قلمرو Google تبریک می‌گوییم!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور