5 VPN برتر بازی: گزینه های رایگان ، آزمایشی و پولی

عکس پروفایل نویسنده

NordVPN ، CyberGhost و ExpressVPN از بهترین VPN های بازی موجود در بازار با آزمایشات رایگان و نرخ ماهانه مقرون به صرفه هستند. این مقاله دلیل آن را توضیح می دهد و چند گزینه دیگر را برای شما معرفی می کند.

VPN چیست؟

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) شبکه هایی هستند که در میان دستگاه ها به اشتراک گذاشته می شوند و به کاربران امکان می دهند بدون دخالت خارجی داده ها ، اطلاعات و پرونده ها را به صورت ایمن مبادله کنند. هنگام استفاده از VPN ، آدرس IP کاربر و داده های به اشتراک گذاشته شده از نظر کسانی که در شبکه خصوصی قرار ندارند ، شناخته نشده است.

VPN برای شیوه های مختلفی از جمله استفاده شخصی ، استفاده تجاری و البته بازی استفاده می شود. از زمان ظهور ویروس کرونا ، فعالیت های متمرکز در خانه محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. یعنی بسیاری از افرادی که قبلاً هرگز سرگرمی از راه دور را امتحان نکرده اند ، بازی را انجام می دهند.

بهترین VPN ها برای بازی ها

همسو با این پدیده رایج بازی های خانگی ، افزایش علاقه به امنیت آنلاین در میان اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان است. این موضوع باعث می شود که استفاده از VPN برای بازی ها به موضوعی به موقع تر از همیشه تبدیل شود. تعداد انگشت شماری از VPN های بازی وجود دارد که در لیست بیشترین توصیه های امسال قرار دارند.

1. NordVPN

NordVPN تنها هشت سال پیش در سال 2012 تاسیس شد. یکی از دلایل اصلی VPN مفید برای کاربران بازی این است که …

مطالب پیشنهادی  14 عادت ذهنی رشد هکر: شیرجه ای عمیق
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور