5 دلیل برای کاربران اندروید برای امتحان NVIDIA GeForce NOW

بازی های ابری در مدت زمان کوتاهی راه طولانی را پیموده اند، اما برخی از سرویس ها توانسته اند فراتر از سایرین پیش بروند. با بیش از 1400 بازی قابل بازی بر روی هر دستگاهی که دارید، در اینجا پنج دلیل وجود دارد که گیمرهای اندرویدی باید مستقیماً به NVIDIA GeForce NOW به عنوان سرویس پخش اصلی بازی خود نگاه کنند.

برای ویدیوهای بیشتر در 9to5Google در YouTube مشترک شوید

بهترین گرافیک

GeForce NOW مبتنی بر قابلیت‌های گرافیکی NVIDIA است و بهترین آنها GeForce RTX 3080 است. با عضویت RTX 3080 می‌توانید بر خلاف هر چیز دیگری در موبایل یا حتی جدیدترین کنسول‌ها به تصاویر بصری دسترسی داشته باشید.

این قابلیت ردیابی پرتوهای بی‌درنگ و DLSS به‌علاوه توانایی بازی در پیش‌تنظیمات «Ultra» را حتی در سخت‌ترین بازی‌های رایانه شخصی باز می‌کند. Cyberpunk، Steelrising، Far Cry 6 و بیش از 1000 بازی دیگر به خوبی در یک رایانه شخصی رده بالا درست در کف دست شما به نظر می رسند.

پشتیبانی پیشرفته از اندروید

بسیاری از بازی های مورد علاقه شما مانند Fornite و Apex Legends در سال های اخیر از رایانه شخصی به اندروید جهش کرده اند. به طور آزاردهنده – اما قابل درک – این به معنای کاهش گرافیک و عملکرد است تا اطمینان حاصل شود که تلفن هوشمند شما قادر به اجرای آن بازی ها است. بازی‌های ابری فقط به اینترنت یا اتصال Wi-Fi شما نیاز دارند، بنابراین سربار عملکرد تقریباً وجود ندارد.

علاوه بر این، NVIDIA برای ارائه پشتیبانی از کنترل لمسی پیشرفته در GeForce NOW برای تعدادی از بازی‌های اندرویدی برجسته مانند Genshin Impact، Fortnite و بسیاری دیگر کار کرده است. این به معنای گرافیک است، برخلاف نسخه‌های اندرویدی که شما می‌خواهید بدون هیچ تغییری در تجربه استفاده بازی کنید. بنابراین می توانید بدون محدودیت، اما با تصاویر و عملکرد بهتر بازی کنید.

روی کاناپه بازی کنید

nvidia shield tv pro

به لطف دستگاه هایی مانند تلویزیون NVIDIA SHIELD، بازی 4K HDR روی کاناپه شما یک تکه کیک است. این یک همراه عالی است زیرا یک جعبه تلویزیون اندرویدی قدرتمند با دستیار داخلی گوگل است، اما همچنین پلی است برای بازی های رایانه ای سطح بالا نیز.

دقیقاً مانند تلفن هوشمند خود، می‌توانید در اینجا نیز سؤالی بپرسید، وضعیت آب و هوا را دریافت کنید یا همه چیز را از دیگر بلندگوهای مجهز به «دستیار» خود کنترل کنید. GeForce NOW به این معنی است که می‌توانید در اندروید از جایی که کار را متوقف کردید، بدون تأخیر یا کاهش گرافیکی، اما در صفحه‌ای حتی بزرگ‌تر، ادامه دهید.

برای دستگاهی که استفاده می کنید بهینه شده است

بهینه سازی برای همه پیکربندی های سخت افزاری دستگاه شما می تواند کار دشواری باشد زیرا هزاران ترکیب تنها در گوشی های هوشمند وجود دارد. بازی‌های ابری این مشکل را برطرف می‌کند و GeForce NOW بهینه‌سازی‌هایی را ارائه می‌دهد که در سخت‌افزار کار می‌کنند.

این بدان معناست که می‌توانید نرخ‌های تازه‌سازی بالاتری مانند ۱۲۰ فریم در ثانیه را در دستگاه‌هایی مانند Pixel 6 Pro فعال کنید، در حالی که تنظیمات استاندارد تضمین می‌کنند که بهترین تجربه ممکن را بدون نیاز به فرو رفتن در منوهای تنظیمات و بخش‌های گیج‌کننده داشته باشید. این یک تجربه یک اندازه متناسب با همه با بهترین نتیجه ممکن است – بازی های شما در بهترین تنظیمات.

هیچ تعهدی لازم نیست

ممکن است قانع نشده باشید، اما می‌توانید GeForce NOW را به‌طور رایگان امتحان کنید تا ببینید که تمام کتابخانه‌های بازی‌های رایانه شخصی موجود در Epic، Steam و UPlay هنگام پخش مستقیم از سرورهای NVIDIA چگونه به نظر می‌رسند. ساخت یک رایانه شخصی گران است، به خصوص در سطح بالا، عضویت RTX 3080 راهی ارزان و بدون بار برای بازی در تنظیمات Ultra ارائه می دهد، مهم نیست در کجا بازی می کنید با کسری از هزینه یک کارت گرافیک جدید.

با بیش از 1400 عنوان که اکنون به طور کامل در فضای ابری با GeForce NOW قابل پخش هستند، شما به هیچ دستگاهی محدود نیستید تا به روش خود بازی کنید. فقط حرف ما را قبول نکنید، با مراجعه به سایت geforcenow.com، سرویس GeForce NOW را برای خودتان امتحان کنید، و برای دریافت آخرین و بهترین اخبار بازی هر هفته، حتماً «پنجشنبه‌های GFN» را بررسی کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: