5 دلیل قوی که چرا پخش مستقیم برای شرکتها از اهمیت زیادی برخوردار است

مشاغل با حضور آنلاین کاملاً تثبیت شده توانایی ساخت یک رابطه قوی با مشتریان خود. برقراری ارتباط با مخاطبان هدف دیگر برای مشتریان امروزی کافی نیست. شرکت ها همچنین فضایی را در حوزه تخصصی خود تضمین می کنند و به طور فعال دانش خود را از طریق سیستم عامل های پخش مستقیم با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند. برای ماندگاری در راس بازار ، مارک ها مرتباً فیلم های آموزنده و جذاب ارسال می کنند که در سیستم عامل های مختلف آنلاین برای مخاطبانشان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

مشاغل ماهر از اهمیت برقراری ارتباط مستمر با مخاطبان هدف خود آگاهند و دائماً در حال بررسی روشهای جدید برای بهبود این ارتباط هستند. یکی از محبوب ترین و در حال ظهورترین شرکت های متوسط ​​که ارتباط خود را با مخاطب برقرار می کند ، پخش مستقیم جریان است. پخش جریانی مستقیم به شرکت ها امکان می دهد فیلم های زنده را پخش جریانی کنند و از طرفداران خود بازخورد تمام وقت را تسهیل کنند تا اتصال فوری را تسهیل کند.

مردم ترجیح می دهند از طریق فن آوری های مدرن مانند پخش جریانی مستقیم که دیگر ارتباطات شخصی را محدود نمی کند ، در زمان واقعی با مارک ها ارتباط برقرار کنند. پخش زنده به کارآفرینان و بنگاه های اقتصادی فرصت های زیادی برای افزایش مواجهه و تنوع تولید درآمد می دهد. مزایای پخش مستقیم بسیار زیاد است. بیایید به دلایلی که چرا پخش مستقیم جدول جدول ارتباطات برای سازمانهای سازمانی است ، بررسی کنیم.

ویژوالها تأثیرگذار هستند

ارتباطات از طریق ایمیل یا تماس کنفرانسی صوتی با مزایای برقراری ارتباط از طریق فیلم های زنده مقایسه نمی شود. تصاویر بصری تأثیر عمده ای در ایجاد ارتباط فوری با مخاطب دارد. به دلیل دامنه توجه کمتر ، بینندگان فقط 10٪ از شنیده ها را به خاطر می سپارند. در حالی که ، فیلم ها پیام را با سهولت و کارایی بیشتری به مخاطب منتقل می کنند. وقتی اطلاعات مشابه با تصاویر مرتبط مرتبط شوند ، میزان ماندگاری افزایش می یابد.

مخاطبان جدیدی را جلب کنید

مردم در سراسر جهان شروع به پذیرفتن پخش مستقیم کرده اند و وقت ارزشمند خود را به تماشای فیلم های زنده روزانه می گذرانند. پخش جریانی مستقیم یک راه عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید است زیرا برای مخاطبان مدرن جذاب است. شرکت ها این روندها را درک می کنند و از پخش زنده برای محبوب کردن پیشنهادات خود از جمله محصولات و خدمات برای مخاطبانی که در دسترس آنها نیست استفاده می کنند.

اگر بتوانید یک پایگاه بیننده پخش زنده ثابت ایجاد کنید ، می توانید درآمدزایی خود را به صورت تصاعدی افزایش دهید. جلسات پخش مستقیم با مخاطبان به بینندگان شما کمک می کند برند شما را بهتر درک کنند. هیچ رسانه دیگری به غیر از پخش مستقیم وجود ندارد که اجازه این نوع تعاملات را بدهد. مخاطب هوس پست های جالب ، داستان ها و پشت صحنه نگاه کردن می کند ، پخش جریانی مستقیم همه این جعبه ها را بررسی می کند و این یکی از مزایای پخش مستقیم است.

پرورش اعتماد در بین مخاطبان کلاس

پخش زنده برای ایجاد ارتباط شخصی با مخاطبان هدف کاملاً مفید است. همانطور که می خواهید با مخاطبان خود به روشی اصیل و خام ارتباط برقرار کنید ، مخاطبان احساس می کنند در یک تعامل اصیل تر شرکت می کنند. این بسیار واقعی تر از ویدئوهای از پیش ساخته شده است که از قبل فیلم نامه شده اند. به این ترتیب ، مارک ها می توانند با استفاده از پخش مستقیم ، قابلیت اطمینان و قابلیت اطمینان خود را بهبود بخشند ، این امر به شما کمک می کند تا در هنگام تبلیغ محصولات خود ، در سراسر جهان و فروش بهتر منجر شوید. هنگام استفاده از پخش جریانی مستقیم ، انتظار می رود که در حفظ مشتری و وفاداری به برند افزایش یابد.

ضبط محتوای واقعاً جذاب

تماشای محتوای پخش زنده می تواند هیجان انگیز باشد زیرا آنها از اتفاقات زنده شما آگاه نیستند فیلم های. مارک ها می توانند بینندگان خود را به سفری بکشند که مختص آنها باشد مانند حضور در یک رویداد ، نمایش محصولات جدید ، میزبانی جلسات پرسش و پاسخ و مصاحبه های جریانی.

مخاطبان همیشه احساس اضطراری ، غیرقابل پیش بینی بودن و هیجانی را که هنگام تماشای یک ویدیوی زنده که همه چیز در آن فیلمنامه نیست ، احساس می کنند ، دوست دارند. در حقیقت ، بیش از 80٪ مخاطبان تماشای فیلم های زنده را از مطالعه وبلاگ ترجیح می دهند. مارک ها می توانند از پخش زنده استفاده کنند تا به یک پایگاه بیننده دسترسی پیدا کنند که از دیدن فیلم های از پیش ساخته شده لذت نمی برد.

امکانات بیشتر برای تعامل با مخاطبان

جریان مستقیم تجارت وقتی مخاطب می تواند بلافاصله با پخش مستقیم فیلم ارتباط برقرار کند ، ویدیو عالی کار می کند. مارک ها می توانند به بینندگان خود اجازه دهند س questionsال کنند و از پخش مستقیم برای پاسخ سریع به آنها استفاده کنند. تبادل سریع بازخورد باعث بهبود همکاری بین مخاطبان و برند می شود.

اگر با مخاطبان خود تعامل واقعی داشته باشید ، می توانید بلافاصله اعتماد را در بین آنها تسهیل کنید. این پیوند به برندها اجازه می دهد تأثیر زیادی داشته باشند و مسیر تعامل معتبرتر را هموار می کند. راه اندازی یک کار مستقیم پخش جریانی همچنین به شما امکان می دهد تا سایر سازمان ها را برای استفاده از جریان مستقیم برای منافع تجاری تسهیل کنید.

تسهیل شفافیت که برای یک نیروی کار شاد مهم است

بیش از 31٪ از کارمندان خواستار شفافیت بیشتر از مدیریت هستند ، فقط 23٪ از کارکنان می گویند که بینش کاملی دارند نحوه عملکرد شرکت آنها در واقع شرکت ها باید برای تسهیل شفافیت روشهای جدیدی برای پر کردن این خلا to پیدا کنند.

پخش جريان مستقيم احساس اصالت و اعتماد را منتقل مي کند که هيچ رسانه ديگري نمي تواند با آن مطابقت داشته باشد. از آنجا که ایجاد یک وقت حضوری همیشه یک گزینه نیست ، پخش زنده می تواند احساسات مثبتی در مورد سازمان در بین کارمندان ایجاد کند که برای یک نیروی کار شاد بسیار مهم است.

بلافاصله محتوای با بهترین کیفیت را ارائه دهید

مارک های موفقی که به فناوری روز پایبند هستند ، به سرعت به پست های جدید ، انتشار محصولات ، پخش مصاحبه و سایر رویدادهای مهم می رسند. آنها دائماً از طریق پست های شبکه های اجتماعی ، توییت ها ، پست های وبلاگ ، پادکست ها ، ویدئوها و … موارد مهم و اتفاقات رخ داده در صنعت خود را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند.

پخش زنده همچنین به مارک ها امکان می دهد اطلاعات مربوط به وقایع آنها را تقریباً بلافاصله در برابر دیدگانشان مشاهده کنید. به عنوان مثال ، اگر رویداد جدید یا محصولی از شما راه اندازی شده است ، می توانید به سرعت یک ویدیوی زنده را پخش کنید تا جزئیات آن را با مخاطبان آنها به اشتراک بگذارید. شرکت ها همچنین می توانند محصولات و خدمات خود را با پخش مستقیم تبلیغ کنند و همچنین به مخاطبان امکان خرید می دهند و در نتیجه درآمد شما را افزایش می دهند.

چندین فرصت برای درآمدزایی

برای شرکت هایی که به دنبال راه های ابتکاری برای افزایش درآمد از طریق سیستم عامل های اجتماعی هستند ، پخش مستقیم فرصت های زیادی برای کسب درآمد ایجاد می کند. در اینجا برخی از راه های کسب درآمد با پخش مستقیم وجود دارد.

  • مخاطبان را متهم کنید تا به مصاحبه های زنده و وبینارهای شما دسترسی پیدا کنند
  • به وب سایت موجود خود مراجعه کنید
  • انجام بررسی محصول با پرداخت محصول
  • پذیرش حمایت مالی
  • محصولات خود را تبلیغ کنید
  • فروش کل جریانهای زنده
  • اجرای تبلیغات در سراسر جریانهای زنده خود

اگر در حال برنامه ریزی برای چگونگی راه اندازی یک کسب و کار پخش جریانی مستقیم هستید ، مطمئن شوید که استراتژی های کسب درآمد را که برای رسیدن به اهداف و اهداف کسب و کار خود نیاز دارید ، ادغام می کنید. شما نیازی به دنبال یک مدل کسب درآمد ندارید. می توانید با استفاده از فیلم های زنده خود از ترکیبی از استراتژی های درآمد برای درآمدزایی استفاده کنید.

پیام خود را منتقل کنید

پخش جریانی مستقیم به همه افراد در یک سازمان از جمله ، مدیرعامل به اعضای تیم در مکان های مختلف جغرافیایی اجازه می دهد تا ضمن تقویت توانایی با کارمندان در دفاتر مختلف جلسات همه جانبه داشته باشید.

با ایجاد موانع کمتر در راه اندازی یک کار پخش جریانی مستقیم ، شرکت های بیشتری از جریان مستقیم برای برقراری ارتباط داخلی و خارجی استفاده می کنند. جلسات ماهانه یا هفتگی را می توان بجای برگزاری یک جلسه در سال ، برای حفظ ارتباط همه کارمندان با یکدیگر انجام داد.

فرصتهای جذب انبوه

جریان مستقیم به شما امکان می دهد در زمان واقعی با مخاطبان خود در مورد ویدیوهای زنده خود نظر دهید. می توانید از این فرصت استفاده کرده و ایده ها را جمع کنید و تحقیقات مخاطبان را انجام دهید. دریافت بازخورد از بینندگان به کسب و کار شما کمک می کند تا پیشنهادات و تلاش های بازاریابی خود را ارتقا دهد و از این طریق رشد کسب و کار را تقویت کند.

پخش زنده نیز با تعداد بازدیدکنندگان همراه است که تعداد افرادی که پخش های شما را تماشا می کنند همراه است. همچنین بینندگان می توانند برای نشان دادن علاقه خود به ویدیوهای شما نظر بدهند و دلها را ترک کنند. صدا و سیمایی که قلب بیشتری داشته باشد در نهایت با کسب رتبه ای مناسب در سیستم عامل های اجتماعی که بیننده بیشتری به همراه دارد ، می باشد.

پخش خود را از طریق تبلیغات متقابل انجام دهید

برای حداکثر میزان نمایش در جریان های زنده خود ، می توانید آنها را در سایر سیستم عامل های اجتماعی خود تبلیغ کنید. از قبل در مورد فیلم های زنده آینده خود به مخاطبان خود اطلاع دهید تا بدانید چه زمانی باید برای تماشای فیلم های خود تنظیم کنید.

حتی پس از پایان پخش جریانی مستقیم ، می توانید این رویداد را در حساب های اجتماعی خود مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و LinkedIn تبلیغ کنید ، اخبار و وبلاگ هایی را در وب سایت خود ایجاد کنید که به سایت شما اطلاع می دهد بازدیدکنندگان درباره برنامه های شما. همچنین می توانید از مارک های دیگر بخواهید جریان های زنده شما را تبلیغ یا حمایت مالی کنند ، خصوصاً اگر هر دو پایگاه مخاطبان شما مشترک باشد.

نتیجه گیری

جریان مستقیم نحوه ارتباط برندها با مردم است. کانال های رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های پخش جریانی مستقیم ، پخش جریانی مستقیم از تلفن های هوشمند را برای هرکسی آسان و بدون دردسر کرده است. و پخش مستقیم به هزاره محدود نمی شود ، بیش از 59٪ از مدیران ارشد تماشای فیلم از یک مارک را به خواندن محتوای مبتنی بر متن ترجیح می دهند. با پخش مستقیم ، مارک ها می توانند کارمندان ارشد خود را آسان تر کنند و تیم منجر به برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات به روشی مناسب برای هر دو طرف می شود.

همانطور که مشاهده می کنید ، فرصت های شغلی ارائه دهندگان جریان مستقیم بی پایان است. بیشتر شرکتها از قبل مهارتها و منابع لازم را برای رشد سازمان خود با پخش مستقیم دارند. آیا در حال حاضر از جریان مستقیم در تجارت خود استفاده می کنید؟ با این کانالهای ارتباطی جدید چه مزایایی کسب کرده اید؟