5 ویژگی جدید برای Chrome در iOS

وقتی نوبت به انجام کارها در iPhone و iPad می‌رسد، جایی مانند Chrome وجود ندارد. با برنامه Chrome iOS، می‌توانید به‌طور ایمن رمزهای عبور خود را ذخیره کنید، بنابراین نیازی به حدس زدن نیست. هنگامی که برای تسویه حساب آماده باشید، می‌توانید اطلاعات پرداخت و ارسال را به‌طور خودکار پر کنید، و برگه‌ها و نشانک‌های مورد علاقه‌تان را می‌توان در دستگاه‌هایتان همگام‌سازی کرد، خواه در تلفن، رایانه لوحی یا لپ‌تاپ خود باشید.

با انتشار بعدی کروم در iOS، پنج ویژگی جدید را برای کاربران آیفون و آیپد ارائه می‌کنیم.

1. محافظت قوی تر در برابر فیشینگ و بدافزار

مرور ایمن پیشرفته می‌تواند محافظت‌های پیشگیرانه‌تر و مناسب‌تری را در برابر فیشینگ، بدافزارها و سایر تهدیدات مبتنی بر وب به شما ارائه دهد و اکنون آن را به iOS تعمیم می‌دهیم. اگر مرور ایمن پیشرفته را در iPhone یا iPad خود روشن کنید، Chrome پیش‌بینی می‌کند و به شما هشدار می‌دهد که آیا صفحات وب خطرناک هستند، با ارسال اطلاعات مربوط به آنها به Google Safe Browsing تا بررسی شوند. وقتی اطلاعات کاربری خود را در یک وب‌سایت تایپ می‌کنید، Chrome می‌تواند به شما هشدار دهد اگر نام کاربری و رمز عبور شما به دلیل نقض داده‌های شخص ثالث به خطر افتاده باشد. سپس کروم به شما پیشنهاد می‌کند آنها را در همه جا تغییر دهید.

2. رمزهای عبور را در هر برنامه پر کنید

Google Password Manager در رایانه یا تلفن Android شما در Chrome تعبیه شده است. در iOS، می‌توانید آن را به‌عنوان ارائه‌دهنده تکمیل خودکار خود تنظیم کنید تا Chrome بتواند به شما کمک کند به سرعت و ایمن گذرواژه‌های خود را در هر وب‌سایت یا برنامه‌ای در دستگاه iOS خود ایجاد، ذخیره و پر کنید.

مطالب پیشنهادی  ترسناک یا شیرین؟ 5 وب سایت .boo خود را روشن می کنند

3. چیز جدیدی را کشف کنید، یا از جایی که کار را ترک کردید ادامه دهید

وقتی مدتی نبودید، پیدا کردن محتوای جدید یا شروع جستجوی جدید در Chrome برای iOS را برای شما آسان‌تر می‌کنیم. همچنان می‌توانید همه برگه‌های اخیر خود را پیدا کنید، اما مرور محتوا، شروع جستجوی جدید یا بازگشت آسان به سایت‌هایی که اغلب بازدید کرده‌اید را نیز آسان‌تر می‌کنیم. این تغییر به زودی برای اندروید نیز خواهد آمد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور