5 نکته Google Maps برای کاهش استرس در این فصل تعطیلات

فوق العاده ترین زمان سال است! خریداران شلوغ، غذاهای خانگی و زمان با کیفیت با عزیزان.

حتی با وجود این همه شادی در تعطیلات، فصل می تواند طاقت فرسا باشد. برای کمک به صرفه جویی در زمان، پول و سلامت عقل خود، در اینجا پنج نکته و ترفند Google Maps را که باید بدانید تا در فصل شلوغ تعطیلات به راحتی پیمایش کنید، آورده شده است.

برای توقف در مسیر 🔎 خود جستجو کنید

چیزی مهم را برای جشن تعطیلات خود فراموش کرده اید؟ حرکت به سمت مقصد خود را شروع کنید و روی ذره بین در سمت راست بالای برنامه ضربه بزنید. در طول مسیر فروشگاه های مواد غذایی، ایستگاه های استراحت، پمپ بنزین ها، هتل ها و موارد دیگر را خواهید یافت تا بتوانید از یک انحراف بزرگ جلوگیری کنید.

ETA ⌚ خود را به اشتراک بگذارید

دیر به جشن می دوید؟ با اشتراک‌گذاری ETA خود مستقیماً از Maps، به دوستان و خانواده اطلاع دهید که در راه هستید. هنگام پیمایش، روی صفحه پایین و سپس روی «اشتراک‌گذاری پیشرفت سفر» ضربه بزنید

رانندگی پایدار و صرفه جویی در هزینه گاز â™»ï¸

هر زمان که با Google Maps پیمایش می کنید، از مسیریابی سازگار با محیط زیست برای دیدن و انتخاب مسیری با مصرف سوخت یا انرژی به سمت مقصد خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید «قیمت گاز» را جستجو کنید تا قیمت سوخت را در ایستگاه‌های نزدیک ببینید تا بتوانید ارزان‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

با برگه فهرست ðŸ—ºï¸ به سرعت در داخل خانه راه خود را پیدا کنید

اگر قصد خرید یا سفر در این فصل را دارید، می‌توانید هر مرکز خرید، فرودگاه یا ایستگاه حمل و نقل را جستجو کنید و روی برگه «دایرکتوری» ضربه بزنید تا ببینید چه کسب‌وکاری در داخل آن وجود دارد. واقع در فرودگاه همچنین جزئیات مفیدی مانند طبقه‌بندی مکان و باز بودن آن را خواهید دید.

مطالب پیشنهادی  ساخته شده توسط گوگل، یک پادکست جدید در مورد طراحی سخت افزار

از شلوغی تعطیلات با اطلاعات شلوغ 💯 اجتناب کنید

هیچ چیز مانند صف های طولانی روحیه جشن را کاهش نمی دهد. هر مکانی را در Google Maps جستجو کنید — مانند نانوایی، خواربار فروشی یا فرودگاه — و صفحه کسب و کار آن را بالا بکشید. به پایین بروید تا ببینید در حال حاضر چقدر شلوغ است یا در یک روز و ساعت معین چقدر شلوغ است تا در زمان صرفه جویی کنید.

هنوز تشنه چیزهای بیشتر هستید؟ این پیش‌بینی‌های ترافیکی، زمان‌های پرطرفدار و روند فعالیت Google Maps را بررسی کنید – قول می‌دهیم که آنها کدو تنبلی هستند که در مورد آنها صحبت کنیم!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور