5 اصل مدیریت داده که در سال 2021 اهمیت دارد

تصویر
عکس پروفایل WinPure Hacker Noon

@نابWinPure

رهبر جهانی در راه حل های پاک سازی داده ها.

داده ها به طور مداوم در حال رشد ، ساخت و جمع شدن هستند. در این زمان در سال آینده ، تحقیقات نشان می دهد که حدود 93٪ از کل داده ها ممکن است “تاریک” باشد. داده های تاریک ، برای افراد ناآگاه ، همان مواردی است که بسیاری از مردم آن را نادیده می گیرند. این داده های غیر ضروری است که روز به روز از بین می رود – پست های فیس بوک ، داده های ویدیویی و صفحه گسترده قدیمی.

این آمار به ویژه در سال 2021 نگران کننده است. مدیریت کارآمد داده ها هرگز حیاتی نبوده است ، و این فقط برای این واقعیت نیست که جمعیت به طور مداوم در حال رشد است. در عصری که مصرف کنندگان به افزایش بهره وری برای دسترسی مجدد به داده ها نیاز دارند ، دانستن چگونگی مدیریت اطلاعات ضروری است.

بنابراین ، درک و تمرین برخی از م mostثرترین اصول مدیریت داده بسیار مهم است. مدیریت داده ها کمتر درمورد بایگانی اطلاعات و دانستن مکان یافتن آنهاست. این در مورد تمیز کردن سیلوهای داده ، از بین بردن موارد تکراری ، و ایجاد نظم کارآمد و روشن است.

بیایید چند اصل اساسی مدیریت داده را برای سال 2021 در نظر بگیریم که کاملاً مهم هستند.

1. برای داده ها در اوایل برنامه ریزی کنید

یک مشکل اساسی که بسیاری از شرکت ها در مورد داده های کثیف یا تاریک روبرو هستند ، پاک کردن مشکلات موجود است. به راحتی می توان تصور کرد که تمیز کردن داده ها پس از واقعه به اندازه کافی ساده است. با این حال ، برخی از شرکت ها به بازسازی در مقیاس بزرگ و سیلو نیاز دارند …