5 کتابخانه مدیریت پروژه JavaScript برای تقویت توسعه وب

Catherine Skorobogataya Hacker ظهر عکس پروفایل

از آنجا که بسیاری از شرکت ها مجبورند رژیم های کاری از راه دور را طولانی کنند ، نرم افزار مدیریت پروژه برای انجام کار موثر به یک ضرورت تبدیل می شود. با این حال ، راه حل های نرم افزاری موجود ممکن است خیلی پیچیده و گران به نظر برسند. بنابراین ، بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند در توسعه برنامه های مدیریت پروژه سفارشی سرمایه گذاری کنند که کاملاً با نیازهای پروژه آنها مطابقت داشته و شامل ابزارهایی با تقاضای زیاد مانند نمودار گانت ، برنامه ریز و تقویم رویدادها باشد.

در اینجا این سوال مطرح می شود که چگونه می توان با حداقل زمان و تلاش برنامه های وب پیشرفته را توسعه داد. پاسخ این است که از اجزای آماده JavaScript استفاده کنید که ادغام ویژگیهای پیچیده را در هر برنامه وب بسیار ساده تر می کند. بگذارید پنج کتابخانه مدیریت پروژه جاوا اسکریپت را مرور کنیم که به تیم های از راه دور یک راه آسان اما موثر برای سازماندهی وظایف و سایر فعالیت های تجاری کمک می کند.

DHTMLX

DHTMLX کتابخانه های JavaScript Gantt و Scheduler را برای ساخت برنامه های پیشرفته مدیریت پروژه فراهم می کند. این م componentsلفه ها شما را قادر می سازد تا گزینه های مناسبی برای MS Project و Primavera ایجاد کنید.

DHTMLX گانت امکان ایجاد نمودارهای گانت تعاملی و عملکردی را فراهم می کند که قادر به پردازش بیش از 30000 وظیفه برای برنامه ریزی و تعریف توالی کارها در پروژه های هر مقیاس است. نمودارها را می توان با قابلیت های مفید مانند برنامه ریزی خودکار ، …