5 پروژه Crypto Engagement Fan: یک نمای کلی [April 2021 Update]

عکس پروفایل Kirill Hacker Noon

@ks.shilovکریل

توسعه دهنده و نویسنده علاقه مند به بلاکچین. تلگرام من: ksshilov

پروژه های مبتنی بر رمزنگاری به جریان اصلی گسترش یافته اند و تلاش می کنند بازارهای جدید را به دست آورند. یکی از این بازارها تعامل طرفداران است ، فضایی پر جنب و جوش که در آن افزودن توکن سازی ابزاری مناسب برای ترکیب امور مالی با روندهای داغ است.

تعامل هواداران به خودی خود یک روند داغ برای باشگاه های فوتبال است ، و در جستجوی بهبود درآمد باشگاه ها به یک استاندارد صنعتی تبدیل می شود. تعامل هواداران هدف مدیران باشگاه است که مایلند رابطه هواداران خود را با ورزشگاه تیمشان ایجاد کنند و تقاضا برای کالاها را افزایش دهند.

درست مثل هر تلاش بازاریابی ، تعامل طرفداران نیز دیجیتالی شده است. رسانه های اجتماعی داده شده است ، اما بلاکچین و توکن سازی لایه دیگری از تعامل را ایجاد می کند. سهولت استفاده و بی واسطه بودن بازار توکن می تواند تلاش های طرفداران را افزایش دهد.

ما برخی از پروژه های مبتنی بر رمز را که در حال حاضر روی راه حل های جذب طرفداران کار می کنند ، بررسی کردیم. در اینجا 5 سازنده برتر طرفداران وفادار وجود دارد.

ایقونیق

ایقونیق از این آگاهی ناشی شد که طرفداران برای بت های ورزشی یا سرگرمی خود محتوا می خواهند ، اما این محتوا اغلب در چندین سیستم عامل پخش می شود. ابزارهای Iqoniq جمع آوری محتوا را ارائه می دهند ، به این معنی که طرفداران هیچ چیز آبدار درباره بت های خود را از دست نخواهند داد ، در حالی که از طریق …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  هزینه واقعی کار با یک توسعه دهنده مستقل: بازنگری در مفروضات اساسی