5 هک بهره وری برای بنیانگذاران انفرادی

عکس پروفایل نویسنده

بیایید صادق باشیم ، شروع یک کار تجاری می تواند چالش برانگیز باشد ، اما برای بسیاری از افراد (مانند من) – این یک رویای مادام العمر است. اگرچه بسیاری از افراد در شروع کار با یک بنیانگذار احساس راحتی بیشتری می کنند – این همیشه بهترین تصمیم نیست.

یکی از اولین درسی که هر بنیانگذار انفرادی باید بیاموزد این است که مردم ، حتی نزدیک ترین افراد شما ، همیشه نمی فهمند (یا با آنها موافق نیستند) آرزوی بزرگ شما چیست.

یک بنیانگذار می تواند مجموعه مهارت های شما را تکمیل کند و روند ایجاد مشاغل را تسریع کند ، در موارد دیگر آنها در یک صفحه نخواهند بود و شاید از نظر اخلاقی با شما یکسان نباشند.

بعضی اوقات ، یافتن بنیانگذار مناسب امکان پذیر نیست. اگر تصمیم دارید به تنهایی به آن بپردازید ، اطمینان حاصل کنید که در همه موفقیت ها و شکست ها مقدم و مرکز هستید.

تحقق بخشیدن به چشم انداز شما کار آسانی نیست و ماندن درمقابل مسئولیت ، انگیزه و بهره وری بسیار دشوار است. در اینجا 5 نکته برتر بهره وری برای بنیان گذاران انفرادی آورده شده است.

1. هدف گذاری

اگر می خواهید به یک چیز عالی برسید ، تعیین اهداف و نوشتن آنها فقط اولین قدم است. شروع فعالیت خود به زندگی نیاز به یک برنامه ، پاسخگویی ، انگیزه و تمرکز دارد.

وقتی من در مورد اهداف صحبت می کنم ، فقط در مورد چیزهای بزرگ صحبت نمی کنم – من همچنین در مورد گام های کوچکی صحبت می کنم که باید هر روز برداشته شوند.

مطالب پیشنهادی  5 ایده برای ارتقا راه اندازی شرکت شما

زیاد…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور