5 نکته برتر برای آموزش از راه دور: نسخه کدنویسی

عکس پروفایل نویسنده

@jodienevilleجودی نویل

DevOps برای CyberOwl. کد اول: دختران مربی و همکار. گراد از دانشکده کد.

من احساس می کنم که باید این پست را با توجه به اینکه من صلاحیت رسمی تدریس ندارم ، هشدار بدهم. با این حال ، من به عنوان یک مربی برای کد اول: دختران در دوره مقدمه ای در توسعه وب داوطلب شده ام و اکنون دو بار آن را ارائه داده ام. بنابراین من کمی تجربه دارم که می خواهم آن را با دیگران که دیگران دوست دارند بتوانم (فقط در مورد) کدگذاری کنم اما قبلاً هرگز کد نویسی را یاد نداده ام ، به اشتراک بگذارم.

هر دو بار من دوره را بصورت آنلاین و با استفاده از نرم افزار کنفرانس ویدیویی مانند Zoom و Google Meet تدریس کرده ام. این با مجموعه چالشهای خاص خود همراه است که این نکات نیز در نظر می گیرند.

در اینجا نکات برتر من برای آموزش کدگذاری از راه دور آورده شده است.

1. نام دانشجویان خود را تا آنجا که می توانید بیاموزید و استفاده کنید

این یک چیز عالی بود که من از الکساندرا بی یاد گرفتم – مربی اعتماد به نفس که جلسه ای را به عنوان بخشی از بورسیه Code First: Girls ارائه می داد. ایجاد رابطه با دانش آموزان در هنگام تدریس از طریق صفحه ممکن است دشوار باشد. یادگیری و استفاده از نام ها به دانش آموزان کمک می کند تا احساس دیده شدن و توجه شوند.

استفاده از نام کسی در هر زمینه ای او را بیشتر درگیر مکالمه می کند ، اما هنگام آموزش از راه دور می تواند به ایجاد ارتباط شخصی تر نیز کمک کند. دانش آموزان همچنین اگر …