5 نکته برای استفاده از اینترنت اشیا در کسب و کار شما

عکس پروفایل NIX Hacker Noon

@نیکسNIX

NIX تیمی متشکل از 2000+ متخصص است که راه حل های نرم افزاری ارائه می دهند.

شما احتمالاً در حال حاضر از دستگاه های اینترنت اشیا در خانه خود استفاده می کنید و حتی مزایای آنها را به طور روزمره تجربه می کنید. اما در مورد تجارت شما چطور؟

وقتی شروع به اتصال چیزها با چیزها ، افراد با مردم و افراد با چیزها می کنید – تقریباً فرصت های بی پایان در واقعیت کسب و کار اینترنت اشیا وجود دارد.

هرچه تعداد دستگاهها به طور کلی و به ویژه در تجارت به اینترنت اشیا join بپیوندد ، تأثیرات بالقوه آن بر تجارت و زندگی روزمره ما بیشتر مورد بحث قرار می گیرد.

چگونه می توان اینترنت اشیا را به طور کارآمد در کسب و کار خود اعمال کرد

FinancesOnline تخمین می زند که تا سال 2025 کل سرمایه گذاری که شرکت ها در بازار اینترنت اشیا make انجام می دهند 15 تریلیون دلار باشد ، در حالی که انتظار می رود تعداد دستگاه های نصب شده در سال 2025 به 75.4 میلیارد افزایش یابد.

نقش اصلی سیستم عامل های اینترنت اشیا to توسعه و اتخاذ مدل های تجاری بالقوه نوآورانه است. ارتقا و پیاده سازی سیستم های زیست محیطی تجاری باید این سیستم عامل ها را ارتقا دهد تا به طور مشترک برای مشتریان ارزش آفرینی کنند.

“نوآور بودن به خودی خود یک چالش است. این فقط طرح ایده های جدید نیست ، بلکه تحقق آنهاست. “، Anders Strömberg ، سونی می گوید.

ما پایان نامه های اصلی را آماده کرده ایم که بر اساس آن می توانید اینترنت اشیا را با کارآیی بیشتری در کسب و کار خود اعمال کنید ، اگر از قبل در مورد اهداف واضح هستید …