5 مورد امیدوار کننده استفاده برای اعتبارنامه های قابل تأیید

عکس پروفایل نویسنده

@برایان پلاتزبرایان پلاتز

مدیر عامل شرکت ، Fluree PBC. بنیانگذار ، فناوری راه ابریشم.

گواهینامه های قابل تأیید ، که سیستمی را برای واقعیات و مستندات الکترونیکی قابل اثبات از طریق رمزنگاری و کلیدهای عمومی فراهم می کند ، می تواند یک مفهوم انتزاعی به نظر برسد. ما آنقدر عادت کرده ایم که مدارک خود را چاپ کنیم – گواهینامه رانندگی ، گذرنامه ، کارت بیمه – که چسباندن شناسه های رمز شده روی درایو یا انگشت شست عجیب و غیر ضروری به نظر می رسد. و همانطور که هرکسی از کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده کرده است ، اشکال اولیه این شناسه های غیرمتمرکز به سختی کاربرپسند هستند.

همانطور که رایانش ابری و داده های بزرگ در ابتدا مبهم به نظر می رسید ، سپس در همه جا فراگیر می شود ، بنابراین اعتبار قابل تأیید قول می دهد که در آینده ای نه چندان دور در زندگی روزمره ما ظاهر شود. (حدس من این است که آنها یک روز در Apple Wallet شما ظاهر می شوند و سپس عادی می شوند).

در حقیقت ، چندین صنعت در حال حفاری هستند. در اینجا برخی از موارد قابل مشاهده و امیدوار کننده استفاده وجود دارد.

تحصیلات

با ادامه دیجیتال سازی اقتصاد ، کارگران باید مهارت های جدیدی را به کار گیرند – و نه لزوماً به عنوان بخشی از دوره چهار ساله دانشگاه. همانطور که بوت کمپ های کدگذاری اثبات می کنند ، دانشجویان می توانند ظرف چند ماه مهارتهای قابل استخدام کسب کنند. با این وجود هیچ راهی استاندارد برای اعتبارسنجی مهارت داوطلبان ، خارج از مدرک مقاله یا گواهی وجود ندارد.

96٪ از …