5 مقاله NFT را که باید برای علاقه مندان به Blockchain بخوانید

عکس پروفایل Roundup Hacker Noon

@در اطرافخلاصه بازی

گردآوری بهترین داستانهای فن آوری از سراسر وب.

NFT مخفف Non-Fungible Token است و مانند گواهی دیجیتال اصالت است.

در حالی که سال 2020 برای بسیاری از بازارها یک سال کند باقی مانده بود ، اما یکی از بهترین سال ها برای NFT ها بود. طی دو سال از 44 میلیون دلار به 338 میلیون دلار افزایش یافت و 2020 همچنان سالی است که حداکثر افزایش را تجربه کرد زیرا همه مجبور شدند بسیاری از زندگی خود را دیجیتالی کنند.

برای به روز نگه داشتن شما در مورد جدیدترین مطالب NFT ، ما لیستی از 5 مقاله برتر را جمع آوری کرده ایم که اگر در مورد علائم غیر قابل استفاده ، نحوه عملکرد آنها و روند فعلی فضا باید کنجکاو باشید ، باید آنها را بخوانید.

این مقاله شما را در مورد 5 پروژه برتر NFT که داغ و پرطرفدار در بازار هستند ، به شما آموزش می دهد.

این کار با بحث در مورد چگونگی کسب NFT در بازارهای اخیر در بازارهای اخیر آغاز می شود و با بحث مختصری درباره دلایل موفقیت آن در بازار پیش می رود.

اگر هنر و سرگرمی حتی کمی به شما علاقه مند باشد این مقاله باید خوانده شود. در اینجا ما درباره پنج بازی از این دست و سایر پروژه هایی صحبت می کنیم که NFT و رمزنگاری را به سطح دیگری می رسانند.

اگر شما یک بازی هستید ، این ممکن است شما را دوست داشته باشد. تصور کنید کاری را انجام می دهید که خیلی دوستش دارید و برای آن پول می گیرید. این دقیقاً شعار این مقاله در یک سطر است. مقاله توضیح می دهد …