5 مرحله برای شناسایی یک سرویس رمزنگاری متمرکز قانونی

متأسفانه، کلاهبرداری در دنیای آنلاین آسان‌تر است و ارزهای دیجیتال از آن نجات پیدا نکرده‌اند. پلتفرم‌های داخلی آن‌ها عمدتاً ایمن و مفید هستند، اما واسطه‌های متمرکز اطراف آن‌ها کاملاً مورد دیگری است. صرافی‌ها و پروژه‌های رمزنگاری قانونی وجود دارد، اما کپی‌کننده‌ها و برندهای مخرب نیز وجود دارند که فقط برای ربودن سکه‌های دنبال‌کنندگانشان طراحی شده‌اند.

“متمرکز” به این معنی است که چیزی (اغلب قدرت) در یک نقطه مرکزی، فرد یا گروه متمرکز شده است. در این مورد و برای کاربران نهایی ارزهای دیجیتال، این بدان معناست که نگهبانی وجوه شما و/یا قوانین نهایی بازی در دست یک شرکت یا سازمان است. به عنوان مثال، اکثر صرافی های ارز دیجیتال با خروج فیات اینگونه کار می کنند. در این مقاله، به بررسی پرچم‌های قرمز بالقوه این پروژه‌ها می‌پردازیم، در حالی که در مقاله‌ای در آینده، در مورد علائم هشدار مختلف برای پروژه‌های غیرمتمرکز صحبت خواهیم کرد.

خوشبختانه، تقریباً همیشه می توان بین یک پلتفرم قانونی از پلتفرم غیرقابل تمایز قائل شد. اگر فقط در جهت درست نگاه کنیم، پرچم‌های قرمز آشکار زیادی وجود دارد که می‌توانیم آن را در معرض دید قرار دهیم. بیایید در مورد آن بیشتر بیاموزیم.

نشانه های اساسی

احتمالاً اولین چیزی که در صورت علاقه به یک سکه خاص، صرافی یا هر مارک مرتبط دیگری از آن بازدید می کنید، این است که …

Source link