5 مرحله آسان برای ایجاد یک پروژه React با احراز هویت کاربر بدون سرور

عکس پروفایل رایان پارکر هکر نون

معرفی

React به توسعه دهندگان اهرم بزرگی برای استقرار برنامه های سازمانی در دستگاه های مختلف داده است. این چارچوب در را برای نوشتن UI های زیبا و زیبا برای بسیاری از توسعه دهندگان برنامه ها باز کرده است.

یک مسئله مشترک که در نهایت بسیاری از پروژه های تحت وب باید به آن توجه کنند ، نحوه مدیریت احراز هویت کاربر است. همه ما با وب سایت هایی آشنا هستیم که داده ها و فرآیندهای مربوط به کاربر را در پشت صفحه ورود به سیستم پنهان می کنند. کاربران در صورت داشتن حساب کاربری به سیستم وارد می شوند ، در غیر این صورت ، می توانند یک حساب ایجاد کنند. اجرای دستی این نوع چارچوب برای پروژه فردی شما می تواند دشوار یا ناامن باشد. امروز من به شما نشان خواهم داد که چقدر آسان است این کار با

easybase-react

کتابخانه چارچوبی که ما پیاده سازی خواهیم کرد از a پشته فناوری بدون سرور (در مورد توسعه برنامه بدون سرور بیشتر بدانید). این معماری به ما امکان می دهد فرآیندهای احراز هویت کاربر را مستقیماً از طریق کد جلوی ما فراخوانی کند.

1. کتابخانه را نصب کنید

در فهرست پروژه خود ، دستور زیر را تایپ کنید:

npm install easybase-react

اطلاعات بیشتر در مورد این بسته در Github موجود است. اگر نمی دانید چگونه یک پروژه واکنش جدید ایجاد کنید و دوست دارید یاد بگیرید ، نگاهی به برنامه ایجاد واکنش نشان دهید.

2. ایجاد پروژه Easybase

اگر قبلاً آن را ندارید ، در easybase.io حساب ایجاد کنید (این …