5 شرکت Fintech که صنعت پرداخت ها را در سال 2020 مختل کرده اند

عکس پروفایل نویسنده

نوآوریهای fintech معمولاً به دلیل تأثیر گسترده ای که بر همه دارند ، بسیار مورد توجه قرار می گیرند. ظهور راه حل های پرداخت هوشمند و محصولات مالی دیجیتال ، هم به مشاغل بزرگ و هم به مصرف کنندگان متوسط ​​در ساده سازی معاملات مالی کمک کرده است. این روزها ، مدل های یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی و سایر فناوری های مشابه ، زمینه را برای حتی نوآوری و راحتی بیشتر در حوزه خدمات مالی فراهم می کنند.

ما دیده ایم که بسیاری از شرکت های فین تک آمده و می روند. و گرچه بسیاری از استارت آپ های فین تک هستند که نتوانستند اثری از خود نشان دهند ، کسانی که موفق شدند در نهایت زندگی ما را به سمت بهتر تغییر شکل دادند.

در زیر 5 شرکت fintech آورده شده است که صنعت پرداخت در سال 2020 را مختل کرده اند.

1. منحنی

این استارت آپ فین تک مستقر در لندن دارای یک پلت فرم بانکداری فوق العاده است که در شرف تحول در تجربه بانکداری است. با ترکیب همه کارت ها و حساب های خود در یک پلت فرم هوشمند که می توانید از طریق Smart Curve MasterCard به آن دسترسی پیدا کنید ، می توانید کل کیف پول خود را با یک کارت جایگزین کنید.

منحنی به شما امکان می دهد تمام کارت های موجود خود را در یک کارت ادغام کنید. اگر کسی هستید که برای خریدهای مختلف بین چندین کارت اعتباری و بدهی دست و پنجه نرم می کند ، اما از این که همه آنها را در اطراف خود جابجا می کنید ، می توانید از کارت Curve برای انجام کلیه فیزیکی و دیجیتال خود استفاده کنید …