5 س Bال سوزان پس از ویترین پلی استیشن

PlayStation 2021 Showcase ارائه ای برای آینده PS5 بود. تاریخ انتشار و پنجره های انتشار به طور مشکوکی در ویترین پلی استیشن مبهم بود. بسیاری از بازی هایی که امروز نشان داده می شوند تا آمادگی برای تاریخ انتشار فاصله زیادی دارند. God of War: Ragnarok ، Tchia ، Project EVE ، Forspoken و Tiny Tina’s Wonderland چیزهای بزرگی هستند که سال آینده باید به دنبال آنها باشید. کارگردان اریک ویلیامز در مصاحبه ای پس از نمایش تایید کرد که سانتا مونیکا روی بازی بعدی سانتا مونیکا کار خواهد کرد.

تصویر
عکس پروفایل Blake Cram Hacker Noon

@بلیکلونبلیک کرام

(او/او/او) بازیابی فارغ التحصیل انگلیسی. گیمر مشتاق ، خواننده ، و آدم معمولی.

هفته گذشته ، سونی دنیای بازی را با یک تکان داد پلی استیشن ویترین کالیبر E3، نشان می دهد تابستان هنوز مقداری ضربه قبل از پاییز دارد.

این سخنرانی 40 دقیقه به طول انجامید و بازیها پی در پی اعلام شد. آنها ضرب المثل “شناور مانند پروانه ، نیش زنبور عسل” را در برنامه بازی خود به تصویر کشیدند: تبلیغات کمتری را بین ضربه گیران بسیار سنگین و شگفتی های بی نظیر می بافند.

سونی اطلاعات زیادی را در طول مدت زمان نمایش ویترین پلی استیشن دریافت کرد و در مصاحبه های بعد از نمایش چندین بازی را گسترش داد.

با وجود گنجینه بازی هایی که اکنون می دانیم در آینده نزدیک (سونی) سونی در راه است ، هنوز س plentyالات زیادی برای پرسیدن وجود دارد. در اینجا 5 سوال اصلی من بعد از Playstation سونی وجود دارد …

ایندکسر