5 سیستم عامل برتر NFT برای بازی در سال 2021

روون لان  عکس پروفایل ظهر هکر

@روئونلانروون لان

مدیر هتل Crypto Journalist و TA Trader را تبدیل کرد.

سیستم عامل های بازی NFT بازار بازی ها را غافلگیر کرده است. رشد ، موفقیت و پذیرش آنها توسط بازیکنان ، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است ، به طوری که هر ماه سیستم عامل های بازی بیشتری راه اندازی می شود.

بسیاری از سیستم عامل های بازی NFT وجود دارد که در سراسر جهان شناخته شده اند ، برخی از آنها خبرساز هستند و رکورد می زنند. در زیر ، نگاهی به برخی از جالب ترین سیستم عامل ها می اندازیم که سرگرم کننده هستند و هر روز کاربران بیشتری را به خود جذب می کنند.

1. TradeStars

TradeStars یک پلت فرم معاملات سهام فانتزی است که هم از بلاکچین Ethereum و هم از پروتکل Matic Layer 2 پشتیبانی می کند. در TradeStars ، کاربران دارایی های دیجیتالی را که نمایانگر آماری از وقایع زندگی واقعی هستند ، معامله می کنند. این یک تجربه بازی غیرمتمرکز اجتماعی است که در آن کاربران علاقه خود را به ورزش ابراز می کنند ، با یکدیگر رقابت می کنند و ارزش دانش ورزشی خود را نشان می دهند. این بستری است که به عاشقان ورزش راهی جدید برای استفاده از دانش خود در مورد ورزش برای لذت بردن و بهره مندی از آن می دهد. مأموریت TradeStars این است که طرفداران ورزش ، گیمرها و شرط بندی ها را در یک بستر انقلابی جمع آوری کند که در آن آنها می توانند تعامل اجتماعی داشته باشند و همچنین به صورت شفاف و غیرمتمرکز با یکدیگر رقابت کنند.

TradeStars یک DEX برای NFT های کسری است که در آن …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>