5 سردرد برتر برای توسعه دهندگان Web3

عکس پروفایل نویسنده

@اینگالندیااینگامار

نویسنده Blockchain ، شاگرد DeFi ، عضو dOrg

Web3 دنیای جدید و در حال توسعه برای اینترنت غیرمتمرکز است. این یک فضای کودکستان است ، و زیرساخت آن به اندازه نمونه قبلی Web2 نیست.

تجربه برنامه نویسان برای Web3 بسیار ناخوشایند است ، از جمله نفخ شکم ، عدم استاندارد سازی پروتکل ، پشتیبانی محدود از سایر سیستم عامل ها و بسیاری دیگر.

این مسائل واقعاً فراتر از انجمن توسعه دهندگان Web3 نیستند. برای آشکار کردن برخی از این مسائل ، بیایید به برخی از رایج ترین مشکلات سازندگان Web3 بپردازیم.

1. خط لوله ادغام آهسته dApp

امروزه ادغام Web3 در برنامه ها بسیار کند است ، به خصوص وقتی با Web2 مقایسه می شود.

در Web2 ، منطق برنامه پیچیده در سرورهای متمرکز بارگیری می شود. به عنوان مثال: وقتی کاربر توییت می کند ، برنامه به سادگی از API توییتر درخواست می کند که از طرف کاربر یک توییت ارسال می کند. این برنامه ها را قادر می سازد تا سبک وزن باقی بمانند و ده ها API را به طور یکپارچه ادغام کنند.

اما در Web3 ، برنامه ها خود این منطق پیچیده را مدیریت می کنند ، زیرا سرورهای مرکزی با شبکه های P2P و قراردادهای هوشمند گران قیمت جایگزین شده اند.

به منظور ادغام سریع پروتکل های Web3 در برنامه ها ، توسعه دهندگان پروتکل SDK سمت مشتری را برای استفاده توسعه دهندگان برنامه حفظ می کنند. این فرآیند…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور