5 روش موثر برای کنار آمدن با چالش های امنیتی IoT

عکس پروفایل نویسنده

@tobynwazorتوبی نوازور

علاقه مند به راه اندازی و بازاریابی دیجیتال ؛ من به مشاغل کمک می کنم میزان بازدید خود را افزایش دهند و تبدیل آنها را افزایش دهند.

با گذشت سالها ، تعداد دستگاههای متصل به اینترنت به طور تصاعدی افزایش یافته است. از کمی بیش از 15 میلیارد دستگاه در سال 2015 ، بیش از 26.6 میلیارد دستگاه در سال 2019 متصل شده اند.

تخمین زده می شود که این رقم تا پایان سال 2020 از مرز 30 میلیارد دلار عبور کند و انتظار می رود بیش از 75 میلیارد دستگاه تا سال 2025 به اینترنت متصل شوند.

منبع: Statista

چالش های امنیتی اینترنت اشیا

محبوبیت فزاینده این مفهوم بسیاری از مسائل امنیتی را به وجود آورده است ، به خصوص نگرانی های مربوط به حریم خصوصی که کاربران اینترنت اشیا را مستعد حملات سایبری و سرقت هویت می کند. ارائه دهندگان عمده اینترنت اشیا also همچنین از رمزهای عبور پیش فرض یا رمزگذاری شده استفاده می کنند که می تواند فضای نقض امنیت را ایجاد کند. مجرمان اینترنتی می توانند از این مزایا و بسیاری از نقاط ضعف دیگر استفاده کنند تا از راه دور به دستگاه ها دسترسی پیدا کنند و باعث خرابی دستگاه ها یا کاربران شوند.

تهدید امنیتی فزاینده اینترنت اشیا بر اهمیت یافتن راه حل های عملی که ممکن است به این مسئله بپردازند و سرعت حمله دستگاه های اینترنت اشیا توسط مجرمان عامل از فضای مجازی را به شدت کاهش می دهد ، تأکید می کند.

حملات DDoS (Distribution Denial of Service) که در سال 2016 خدمات و دستگاه های اینترنت اشیا affected را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده است ، یک …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور