5 روش ساده برای شروع کار شغلی علوم مستقل خود

عکس پروفایل نویسنده

@چارلی-کاسترچارلی کاستر

چارلی کاستر بازاریاب و تحلیلگر بازاریابی با تجربه از همه چیز از After Effect است

اگر برای خیساندن پا در این زمینه دچار خارش شدید ، این مراحل ایده ها و پیشنهادات ارزشمندی را برای شروع حرفه خود به شما ارائه می دهد.

وارد شدن به دنیای فریلنسینگ مطمئناً می تواند دلهره آور باشد. در ابتدا ممکن است احساس سرخوشی کنید زیرا بندهایی که شما را به صندلی دفتر کار متصل می کنند از بین بروند. با این حال ، این محدودیت ها همچنین باعث ایجاد احساس آرامش در امنیت و دستمزد ثابت می شوند.

برخی از افراد با ریسکی که ناشی از فقدان شبکه ایمنی است رشد می کنند ، در حالی که دیگران کمی با این مشکل روبرو می شوند. صرف نظر از نوع شما ، در اینجا پنج مرحله آورده شده است که به شما کمک می کند تا هنگام لغزندگی زندگی جای خود را پیدا کنید.

یاد بگیرید که با مردم خوب باشید

اگر مثل من هستید ، ممکن است رشته علوم داده را انتخاب کرده باشید زیرا خود را فردی مردم نمی دانید. من آن را دریافتم – ریاضیات و علوم قابل پیش بینی هستند ، در حالی که مردم چنین نیستند.

بسیار مهم است که همه فریلنسرها بتوانند با دیگران تعامل داشته باشند. این مسئله به ویژه هنگامی که می خواهید مشتری احتمالی را متقاعد کنید با شما کار کند بسیار مهم است ، اما در کل قرارداد نیز ضروری است.

من پیشنهاد می کنم مطالعه کتاب چگونه می توان دوستان خود را به دست آورد و بر مردم تأثیر می گذارد نوشته دیل کارنگی. …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور