5 رهبر زن در حال ظهور برای تماشای فناوری

عکس پروفایل Zen Media Hacker Noon

@استفانیزنذن مدیا

ما خدمات روابط عمومی و بازاریابی ، متخصص در B2B و شرکت های فناوری هستیم.

زنان كمتر از 35٪ نقش رهبري را در بزرگترين شركت هاي فن آوري آمريكا بر عهده دارند. براساس همان گزارش استاتیستا ، زنان 5/26 درصد از نقش را در سطوح اجرایی ، ارشد و مدیریت در شرکت های S&P 500 بر عهده دارند. در صنعت فین تک ، زنان فقط در 7٪ از نقش های رهبری ایفا می کنند.

گزارش سال 2020 AnitaB ، سازمانی که از زنان در فناوری پشتیبانی می کند ، گفت که این گزارش است می تواند 12 سال طول بکشد تا شاهد حضور برابر زنان و مردان در صنعت باشیم. اگرچه این اعداد دلهره آور به نظر می رسند ، اما با افزایش تعداد زنان بیشتری که در دهه های گذشته به نیروی کار پیوسته اند ، به طور پیوسته افزایش یافته است.

یک اعتقاد دیرینه وجود دارد که اگر می توانید خود را در یک موقعیت ، نقش یا داستان نشان دهید ، می توانید همان چیزها را انجام دهید. به طور خلاصه ، “اگر می توانید آن را ببینید ، می توانید آن باشید.”

در دنیای فناوری ، این پنج زن پیشگام هستند و این امکان را برای زنان دیگر فراهم می کنند که ردپای آنها را دنبال کنند. آنها بخشی از 7٪ زنانی هستند که نقش رهبری fintech را دارند و درصد رو به رشد زنانی كه در این صنعت به طور كلی نماینده دارند.

این زنان به دیگران توانایی دیدن نمایندگی خود را در بازارهای در حال ظهور می دهند و آنها در حال راه اندازی فناوری برابرتر هستند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور