5 راه که جستجوگر بک لینک انبوه می تواند کار شما را آسان تر کند –

در طول نمایش محصولات Majestic اغلب از ما می پرسند: “آیا راهی وجود دارد که بتوانم لیست بزرگی از دامنه ها را آپلود کنم و تمام نقاط داده اصلی را برای هر ردیف بازگردانم؟”

پاسخ ما این است: «بله! می‌توانید از Majestic Bulk Backlink Checker برای واکشی معیارهای کلیدی حداکثر ۱،۰۰۰،۰۰۰ مورد در آن واحد استفاده کنید!»

در این پست، ما 5 روش را توضیح خواهیم داد که این ابزار می تواند کار شما را به عنوان یک متخصص سئو کارآمدتر کند:

  • داده های مورد نیاز خود را به سرعت بازیابی کنید
  • تجزیه بک لینک دقیق
  • به راحتی داده ها را مرتب و فیلتر کنید
  • پیوندهای معتبر و قابل احترام .edu و .gov را شناسایی کنید
  • قدرت در موضوعات غالب

اگر با آن آشنایی ندارید، جستجوگر بک لینک انبوه یک راه آسان برای هر کسی است که می خواهد با تجزیه و تحلیل بک لینک شروع کند. می توانید از آن برای اطلاع رسانی بسیاری از تصمیمات فنی سئوی خود استفاده کنید…

  • به سرعت داده های بک لینک حداکثر یک میلیون دامنه را بررسی کنید
  • در مورد نمرات Flow Metric اطلاعاتی کسب کنید
  • فرصت های ایجاد لینک را شناسایی کنید
  • تعداد لینک ها را مقایسه کنید

جستجوگر بک لینک یک اصطلاح صنعتی است که ابزارهای مختلفی را در بر می گیرد که از پیوندهای یک صفحه یا وب سایت مورد نظر شما گزارش می دهند. از آنجایی که “Bulk Backlink Checker” و “Backlink Checker” شبیه به هم به نظر می رسند، منطقی است که بپرسید تفاوت چیست؟

بررسی کننده بک لینک از بک لینک های شما و سایت هایی که به شما لینک می دهند گزارش می دهد. جستجوگرهای بک لینک بهتر همچنین شما را قادر می سازد تا داده های بک لینک خود را فیلتر، گروه بندی، مرتب سازی و صادر کنید. این نمای دقیق از بک لینک ها به یک سایت یا صفحه معمولا بر روی بک لینک ها به سایت یا صفحه در یک زمان متمرکز می شود. برای مشاهده جزئیات لینک های سایت های مختلف، باید گزارش های جستجوگر بک لینک جدید ایجاد شود. در حالی که یک جستجوگر بک لینک برای استفاده مورد نظر خود عالی است، اگر سایت های زیادی برای بررسی دارید، تقطیر تمام داده هایی که از یک چک کننده بک لینک ساده نیاز دارید می تواند بسیار وقت گیر باشد.

همانطور که از نام آن پیداست، جستجوگر بک لینک انبوه از کسانی پشتیبانی می کند که باید به داده های سرفصل سایت ها نگاه کنند. بررسی کننده بک لینک انبوه، جریان اعتماد و جریان نقل قول در سطح بالا، تعداد دامنه های ارجاع دهنده و بک لینک را گزارش می دهد و ظرفیت تجزیه و تحلیل عظیمی دارد و تجزیه و تحلیل دسته ای حداکثر یک میلیون دامنه را در یک زمان از طریق آپلود CSV تسهیل می کند.

داده های مورد نیاز خود را به سرعت بازیابی کنید

آیا تا به حال متوجه شده اید که در حال بررسی دستی لینک ها در وب سایت خود هستید؟ می تواند فوق العاده وقت گیر و خسته کننده باشد. یکی از سودمندترین مزایای جستجوگر بک لینک انبوه این است که می توانید تا یک میلیون URL را به سرعت تجزیه و تحلیل کنید. اجازه دادن به ما در مورد پردازش و سازماندهی داده ها به شما امکان می دهد تا روی استفاده از آنها برای کمک به تلاش های ایجاد لینک خود تمرکز کنید. بررسی مشخصات بک لینک خود با جزئیات دقیق، بدون دردسر، سریع و قدرتمند است.

گیف متحرک Bulk Backlink Checker

تجزیه بک لینک دقیق

جستجوگر بک لینک انبوه اطلاعات بیشتری در مورد بک لینک ارائه می دهد، مانند اینکه آیا پیوند HTTPS است، یک پیوند تصویری است یا از یک فریم می آید. درک تجزیه و تحلیل آسان است و شما می توانید به سرعت داده ها را زمینه سازی کنید. این اطلاعات می تواند دیدگاه ارزشمندی را در مورد عواملی که ترافیک را هدایت می کند و به نوبه خود جنبه های خاصی را که باید به آنها توجه کنید به شما ارائه دهد. همچنین برای شما به عنوان یک متخصص سئو مفید است، زیرا می تواند به شما در تحقیقات و کارهای توسعه در وب سایت های مشتریانتان کمک کند.

تصویری از جدول بک لینک انبوه با تعداد بک لینک

به راحتی داده ها را مرتب و فیلتر کنید

جستجوگر بک لینک انبوه همچنین شما را قادر می سازد تا نتایج خود را در حین حرکت مرتب کنید – بدون اینکه لازم باشد ابتدا همه نتایج را در یک فایل CSV بارگیری کنید (اگرچه اگر دوست دارید می توانید این کار را نیز انجام دهید!). می‌توانید نتایج را بر اساس Trust Flow، تعداد دامنه‌های ارجاع‌شده و موارد دیگر فیلتر کنید! این گزینه ها و فیلترهای مختلف زیادی را ارائه می دهد تا کار و نتایج خود را به راحتی سازماندهی کنید. این می تواند بسیار کمک کند زیرا در زمان و تلاش خود صرفه جویی می کنید و در عین حال از استراتژی سئوی خود سود می برید.

اسکرین شات از وارد کردن چندین دامنه به جستجوگر بک لینک انبوه

پیوندهای معتبر و قابل احترام .edu و .gov را شناسایی کنید

مدارس و وب سایت های دولتی محتوای ارزشمند و اطلاعاتی را که الگوریتم های گوگل به دنبال آن هستند ارائه می کنند. نتیجه نهایی این است که این نوع محتوا معمولاً در نتایج جستجوی گوگل رتبه خوبی دارد. این ابزار تعداد کل URL های ارجاعی که از وب سایت های آموزشی و دولتی برای دامنه هایی که وارد کرده اید را به شما می دهد. همچنین تعداد دامنه های ارجاع دهنده آنها را با تعداد IP های ارجاع دهنده مربوطه به شما می دهد.

بنابراین، ارزش آن را دارد که پیوندها را بیشتر بررسی کنید تا ببینید آیا می‌توانید محتوایی ایجاد کنید که ارزش پیوند دادن توسط این سازمان‌های معتبر را داشته باشد. برای دریافت لینک از این سازمان ها، محتوا باید برای خوانندگانش مفید باشد.

تصویری از بک لینک انبوه ارجاع دهنده آدرس ها و دامنه ها

قدرت در موضوعات غالب

جستجوگر بک لینک انبوه همچنین به شما امکان می دهد موضوعاتی را که رقبای شما با موفقیت به آن پرداخته اند را شناسایی کنید. شما می توانید موضوعات جدید مورد علاقه را کشف کنید و از آن اطلاعات برای اطلاع رسانی در آن موضوعات استفاده کنید. دامنه خود و رقبای خود را وارد کنید تا ببینید غالب ترین موضوعات در صنعت شما چیست و نقاط قوت شما برای آن موضوعات چیست.

اگر از ابزار Bulk Backlink Checker استفاده می‌کنید، می‌توانید تعداد بک لینک و دامنه‌های ارجاعی را که رقبای شما برای سایت‌های خود دارند، مشاهده کنید. به این ترتیب، می توانید موضوعاتی را که رقبای شما در مورد آنها به خوبی انجام می دهند، شناسایی کنید و بر روی بهبود حضور خود در میان آن موضوعات تمرکز کنید (اگر مربوط به صنعت شما باشد).

اسکرین شات از موضوعات بک لینک انبوه

آیا جستجوگر بک لینک انبوه رایگان است؟

خبر خوب این است که اگر اشتراک پولی Majestic دارید، باید به Bulk Backlink Checker دسترسی داشته باشید. جستجوگر بک لینک انبوه یک ابزار برتر است که توسط تیم ما به عنوان “واحدهای منبع تجزیه و تحلیل” یا “حداکثر” ارائه می شود. بک لینک های قابل تجزیه و تحلیل». برای ساده نگه داشتن کارها، مانند سایر ابزارها، به این منبع به عنوان «اعتبار» اشاره می کنیم.

چند گزینه مختلف موجود است. کارآمدترین استفاده از اعتبار شما استفاده از ویژگی بارگذاری فایل است که بسته به برنامه شما می تواند تا 1 میلیون خط دامنه را تجزیه و تحلیل کند. آپلود فایل از 10 اعتبار در هر خط داده ورودی استفاده می کند (یعنی 10 اعتبار یک دامنه را تجزیه و تحلیل می کند). طرح Lite اعتبار کافی برای انجام 100000 ردیف تجزیه و تحلیل از این طریق فراهم می کند. طرح های قدرتمندتر، دامنه تحلیل بسیار بیشتری را ارائه می دهند. برای نتایج فوری‌تر، می‌توانید داده‌ها را کپی و در ابزار جای‌گذاری کنید، البته با افزایش جزئی در استفاده از اعتبار ۲۰۰ واحد در هر خط.

از آنجایی که این ابزار بر بازیابی دسته ای داده های بک لینک تمرکز دارد، لطفاً توجه داشته باشید که برخی از URL های کوچکتر ممکن است خارج از محدوده این ابزار باشند، که وضعیت «MayExist» را برمی گرداند، که نشان می دهد در صورت URL، اطلاعات ممکن است از طریق Site Explorer در دسترس باشد. مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

بسته بندی

ابزار Bulk Backlink Checker برای تجزیه و تحلیل معیارهای کلیدی تعدادی از سایت ها برای درک تفاوت کلیدی آنها بسیار عالی است. این می تواند اطلاعات زیادی را ارائه دهد تا به شما اجازه دهد تصمیمات آگاهانه ای در مورد کمپین های بازاریابی خود بگیرید و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد که می خواهید در استراتژی پیوند بعدی خود از آنها استفاده کنید.

استفاده از آن آسان و راحت است و می تواند به شما کمک کند تا کار شما به عنوان سئوکار بسیار کارآمدتر و کار کمتری باشد. به علاوه، شما یک مزیت رقابتی نسبت به سایر سئوکاران به دست خواهید آورد. این یک برد-برد است!

جستجوگر بک لینک انبوه در تمام سطوح اشتراک ما گنجانده شده است (به https://majestic.com/plans-pricing مراجعه کنید). اگر مایل به نمایش 1-2-1 از Majestic Bulk Backlink Checker هستید، می توانید یکی را در https://walkthrough.majestic.com رزرو کنید. به سادگی تاریخ و زمان را انتخاب کنید و از مروری بر ابزارهای ما که حدود 45 دقیقه طول می کشد بهره مند شوید، از جمله فرصت پرسیدن سوالات از تیم متخصص داخلی ما. در عین حال، اگر سؤالی دارید، با ما در [email protected] تماس بگیرید. ما یک دسته دوستانه هستیم!

آخرین نوشته های کاینات مالک (همه را ببین)