5 راه قدرتمند برای افزایش بهره وری تیم از راه دور

عکس پروفایل نویسنده

@گوسویکویکتوریا گوسوا

رشد کامل بازاریابی پشته نینجا | نویسنده | بلندگو https://vikaguseva.medium.com/

فرقی نمی کند که در طی همه گیر شدن از راه دور کار خود را شروع کرده اید یا مدت ها قبل بخشی از اقتصاد کنسرت بوده اید – غالباً از خود می پرسید که چگونه هنگام کار از راه دور ، بهره وری تیم خود را افزایش دهید.

برای برخی از ما ، مدیریت تیم از راه دور به یک چالش واقعی تبدیل شده است ، در حالی که دیگران طبیعتاً این فرصت را دارند که فرصت های مدیریت آنلاین را آزمایش کنند.

در اینجا لیست اولویت کارهایی است که باید برای بهبود بهره وری شما انجام شود. این بر اساس آموخته های حاصل از ماهها کار از راه دور است.

1. یک کانال ارتباطی اصلی تعریف کنید

در حالی که برای برقراری ارتباط خصوصی ، بیش از 5 نوع پیام رسان استفاده می کنم ، اما وقتی که صحبت از کار در می آید ، سازگاری مهم است. یک کانال ارتباطی اصلی تعریف کنید که به شما کمک می کند تا کل تیم شما در تماس باشند ، تاریخچه پیام رسانی را حفظ کرده و کارها را به سرعت حل کنند.

ابزار انتخابی من Slack است – از نظر قابلیت استفاده بسیار جالب است و تقریباً می توانید هر ابزار خارجی را که برای کار نیاز دارید ، ادغام کنید – از جیرا گرفته تا میلچیمپ.

2. گردش و فرآیندهای کار را تعریف و مستند کنید

بدون ساختار ، کار از راه دور می تواند یک خرابکاری باشد. با ثبت فرآیندهای مهم یا گردش کار ، بهره وری را به حداکثر برسانید – این می تواند به اعضای تیم جدید شما کمک کند و همچنین راهنمایی درخواستی را به …