5 راه حل مبتنی بر فناوری برای رونق کسب و کار: با نسخه 2021 ارتقا دهید

عکس نمایه ReadWrite Hacker Noon

هیچگاه راه حلهای فن آوری بیشتری در دسترس مشاغل نبوده است. در هر حوزه کسب و کار یک گزینه فناوری در دسترس است – و اغلب بیش از یک مورد – برای کمک به بهبود کارایی و بهره وری.

داشتن این همه پاسخ فناوری محور برای رونق کسب و کار شما بسیار جالب است. با این حال ، تعداد زیاد گزینه ها اغلب می تواند منجر به فلج تحلیل شود. کدام فناوری ارزش سرمایه گذاری دارد؟ چه نوع نرم افزاری بهترین انعطاف پذیری را برای شما ایجاد می کند؟ چه ارائه دهندگان SaaS بیشترین ارزش را برای شرکت شما دارند؟

در اینجا لیستی از بهترین به روزرسانی های فناوری وجود دارد که امسال باید به آنها اضافه کنید.

1. Wi-Fi عصر جدید

مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می کنید. دنیا این روزها بصورت آنلاین اجرا می شود. با فعالیت بسیار زیاد در فضای ابری ، داشتن یک شبکه WiFi مهم است که می توانید به آن اعتماد کنید.

این فراتر از حفظ سیگنال قابل اعتماد است. یک سیستم WiFi تجاری واقعی باید سلطنت را به شما تحویل دهد. نباید از مودم و روتر “جعبه سیاه” کار کند. این امر باعث می شود که در صورت بروز مشکلی ، کمی مراجعه کنید و هیچ اطلاعاتی نداشته باشید.

یک سیستم هوش تجاری مانند Plume WorkPass می تواند به شما کمک کند تا این کمبود را برطرف کنید. برای مبتدیان ، فناوری پیشرفته یک اتصال اینترنتی قوی و ثابت را ارائه می دهد که با کاربران سازگار است. همچنین …