5 راهی که یک موسیقیدان می تواند از مهارت های خود در طی یک بیماری همه گیر درآمد کسب کند

؛

عکس پروفایل نویسنده

عکس توسط با احترام رسانه

امروزه بسیاری از موسیقیدانان در هنگام همه گیری با بزرگترین ترس خود مواجه هستند: همه چیز بسته است ، هیچ کنسرتی برگزار نمی شود و همه دانشجویان آنها در انزوا هستند. همه ما از خود پرسیده ایم: چگونه می توانم در حین قفل کردن پول اضافی کسب کنم؟ امروز سعی خواهیم کرد به این سوال پاسخ دهیم.

ما پنج پلت فرم مختلف را بررسی خواهیم کرد که به شما امکان می دهد مهارت های خود را ارتقا دهید ، طرفداران خود را بسازید و با اجرای آنلاین ، تدریس و آهنگسازی آنلاین درآمد کسب کنید. همچنین نمونه هایی از نوازندگان وجود خواهد داشت که موفق شده اند موفقیت خود را پیرامون این سیستم عامل ها بسازند. پس با ما همراه باشید!

IMSLP یا MuseScore (+ YouTube به صورت اختیاری)

imslp.org و musescore.com دو وب سایت برای آهنگسازان برای تبلیغ موسیقی خود در هستند. IMSLP و MuseScore پلتفرم هایی هستند که به شما امکان می دهند نمرات خود را بارگذاری کنید و هزاران نوازنده در سراسر جهان می توانند موسیقی شما را به صورت رایگان بارگیری کنند.

علاوه بر تبلیغ موسیقی خود در Musescore یا IMSLP ، به اشتراک گذاشتن یک ضبط در Youtube را نیز در نظر بگیرید. اجرای زنده اعتبار بیشتری به نت موسیقی شما می بخشد!

این مفهوم آسان است: نوازندگان می توانند نمرات شما را به صورت رایگان دریافت کنند و این برای شما به معنای اجرای رایگان یا ضبط موسیقی است که باعث پیشرفت کار شما می شود. آنچه در مورد MuseScore جالب است این است که آنها از ویژگی Community نیز برخوردار هستند: برای آگاه سازی افراد می توانید یک بحث اضافه کنید …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور