5 راهی که شطرنج به کودکان در پرورش مهارت های زندگی کمک می کند

عکس پروفایل نویسنده

@saswathacademyآکادمی saswath

ما کلاس های برنامه نویسی و برنامه نویسی خراش را برای کودکان ، کلاس های شطرنج یاد بگیریم و بازی کنیم

مزایای بازی شطرنج برای کودکان

اولین افکاری که کلمه شطرنج در ذهن ما ایجاد می کند ، استراتژی ، برنامه ریزی دقیق و پشتکار است. همان مهارت هایی که ثابت می شود در زندگی بسیار ارزشمند است. هیچ بازی دیگری مانند شطرنج مغز شما را به چالش نمی کشد. این یکی از قوی ترین مربیان مغز است. شما با هر حرکتی که می کنید سرنوشت خود را تعیین می کنید. هر حرکتی شما را به برد یا باخت در بازی نزدیکتر می کند.

مطالعات نشان می دهد که بازی شطرنج به تقویت بسیاری از تغییرات ذهنی و رفتاری در ما کمک می کند. تغییراتی که یک عمر طول می کشد و به پیشرفت کلی ما کمک می کند – به همین دلیل است که ما در اسرع وقت بچه های خود را شطرنج آموزش می دهیم. در اینجا 5 مزیت عمده شطرنج برای کودکان ذکر شده است. این لیست به شما کمک می کند نقش حیاتی شطرنج در شکل گیری فرزندان شما به عنوان بزرگسالانی باهوش و موفق را درک و درک کنید.

قدرت تمرکز

در حالی که ممکن است همه ما دوست داشته باشیم کوچولوهایمان بی خیال زندگی شوند و هر طور که می خواهند از زندگی خود لذت ببرند ، واقعیت این نیست. بچه ها این روزها کاملاً مشغول کارهای دانشگاهی و فوق برنامه هستند. کودکان دارای گزینه های بسیار متنوعی هستند و گزینه های زیادی برای کشف در …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور