5 راهکار برای رشد کانال YouTube خود

عکس پروفایل Greg Digneo Hacker Noon

YouTube محبوب ترین پلتفرم ویدیوی آنلاین از هم اکنون است. بیش از صدها ساعت محتوا هر دقیقه در این بستر بارگذاری می شود و به طور متوسط ​​، بازدیدکنندگان هر روز از میلیاردها ساعت عبور می کنند.

این باعث می شود یوتیوب ، اگر بهترین نیست ، یک ابزار مناسب برای بازاریابی و کارآفرینی است.

با این حال ، در زندگی واقعی ، به همین سادگی که به نظر می رسد نیست. بسیاری از افراد حتی در مورد بازاریابی رقابتی از طریق استراتژی YouTube حتی ایده های اساسی ندارند.

حتی اگر این مقاله در درجه اول برای یوتیوب های سطح پایین است ، استراتژی های توضیح داده شده در اینجا به شما کمک می کنند تا در طولانی مدت.

بنابراین ، در حالی که بحث می کنیم چگونه می توانید از رشد کانال نام تجاری خود اطمینان حاصل کنید ، آرام بنشینید و دنیای بازاریابی YouTube را کاوش کنید.

5 استراتژی که می توانید برای رشد کانال YouTube خود استفاده کنید

1. ثبات را حفظ کنید

هنگامی که کانال YouTube خود را ایجاد کردید ، باید فوراً یک طرح محتوا را ترسیم کنید. مهمترین نکته در مورد محتوا ، جدا از کیفیت ، این است که شما باید ثابت قدم باشید.

برای اطمینان از یک اجتماع وفادار برای کانال شما هیچ گزینه ای برای ثبات وجود ندارد.

اینجوری فکر کن فرض کنید شما یک کانال در مورد ورزش باز کردید و کلیپ های مختلف مرتبط را بارگذاری کردید. با توجه به اینکه کلیپ هایی که بارگذاری می کنید از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به زودی اشتراک علاقه مندان به ورزش در سراسر جهان را خواهید گرفت …