5 دوره برتر C ++ رایگان برای یادگیری برنامه نویسی

عکس پروفایل نویسنده

@جاوین پائولجاوین پل

من برنامه نویس جاوا ، وبلاگ نویس در http://javarevisited.blogspot.com و http://java67.com هستم

لیست سرپرستی دوره های رایگان برای یادگیری C ++

C ++ یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی شی گرا است و اگر می خواهید کارهای سطح پایین را انجام دهید بهترین زبان برای شروع است.

بیشتر نرم افزارهای پیچیده مانند سیستم عامل ها ، سیستم های مدیریت پایگاه داده و سیستم های تجارت قدرتمند با زبان C ++ نوشته شده اند.

در حالی که بسیاری از ما برنامه نویسی را با استفاده از C و C ++ یاد گرفته ایم ، بگذارید صادقانه بگویم که یادگیری C ++ چالش برانگیز است.

بسیاری از مناطق برای درک امتیازات دشوار است ، اما شما آنها را به آرامی یاد خواهید گرفت و اینجاست که اینها هستند دوره های رایگان ++ C به شما کمک خواهد کرد

شکی نیست که یادگیری C ++ چندین فرصت را پیش روی شما قرار خواهد داد. به ویژه در زمینه تجارت با فرکانس بالا که هر میکروثانیه مهم است ، تقاضای زیادی برای توسعه دهندگان خوب C ++ وجود دارد.

C ++ زبانی است که بهترین زبان دنیا را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد از OOP برای مدیریت پیچیدگی نرم افزار استفاده کنید اما در عین حال به شما امکان می دهد به دستگاه خود نزدیک شوید و به تمام سخت افزارهای رایانه خود دسترسی پیدا کنید ، یعنی برای سایر زبانهای شی گرا مانند جاوا یا پایتون به راحتی امکان پذیر نیست.

این دلیل آن است که C ++ به شدت برای نوشتن بومی استفاده می شود …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  مشکل اینترنت متمرکز