5 دلیل که چرا یادگیری الکترونیکی ممکن است به یک حالت عادی تبدیل شود

عکس پروفایل نویسنده

@ایواندرسونایو اندرسون

من یک متخصص بازاریابی هستم که به وبلاگ نویسی تبدیل شده ام ، دوست دارم محتوایی را به اشتراک بگذارم که می تواند مردم را آگاه کند.

با افزایش ابر و سرویس های پخش جریانی مستقیم برای آموزش ، محبوبیت آموزش آنلاین با سرعتی حیرت انگیز افزایش یافته است. این مزایای متعددی را از کاهش هزینه های تحصیل گرفته تا سازگاری با عادات یادگیری در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. اقدامات همه گیری ویروس کرونا و فاصله گیری اجتماعی نیز منجر به اتخاذ سریعتر یادگیری مجازی شده است.

با توجه به این حقایق ، تعجب آور نیست که تخمین زده می شود بازار جهانی یادگیری مجازی تا سال 2025 به 325 میلیارد دلار برسد. در اینجا به همین دلیل یادگیری مجازی ممکن است به یک امر عادی جدید تبدیل شود.

در دسترس بودن بیشتر برای زبان آموزان بین المللی

در آموزش سنتی ، محل برگزاری دوره اصلی ترین عامل تعیین کننده است. به جای تمرکز روی دوره هایی که علاقه زیادی به آنها دارید ، اغلب محدود به دوره های مجاور خود هستید.

یادگیری آنلاین مرزهای جغرافیایی را از بین می برد. با طیف گسترده ای از سیستم عامل های یادگیری الکترونیکی و دوره های آنلاین ، انجام یک جستجوی دقیق برای یافتن برنامه مناسب ، صرف نظر از موقعیت مکانی شما ، کافی است.

آموزش مجازی همچنین به شما امکان می دهد مهارت های خود را متنوع کنید. ممکن است مدرسه شما نتواند همه دروس مورد علاقه خود را ارائه دهد. بنابراین ، چرا شبکه خود را گسترده تر نکنید؟ به عنوان مثال ، اگر ورزش شما …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور