5 دلیل برای اینکه ما نگران هک SolarWinds نیستیم

عکس پروفایل نویسنده

در دنیای فناوری درباره هک Solar Winds کاملاً نگرانی وجود دارد. من یکی از آن ها نیستم. چرا؟ من نمی فهمم که چرا باید نگران این موضوع باشم. ثابت شده است كه دولت آمریكا سالهاست كه در این موارد بی لیاقت است! این در واقع نشان می دهد که ممکن است شخص مهمی از خواب بیدار شده باشد. در اینجا پنج دلیل وجود دارد که نگران هک شدن Solar Winds نباشید زیرا این موضوعات از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

شماره یک

“ممنوعیت” TikTok نمونه ای از ناتوانی در درک چگونگی کارکرد مواد در قرن 21 است. شما کد منبع ندارید و جک ندارید. چینی ها هرگز کد منبع را رها نمی کردند بنابراین این یک طوفان در یک کشور بود لیوان چای هیچ اقدامی انجام نداد زیرا نمی توان اقدامی انجام داد.

شماره دو

مدتی است که چینی ها ارز دیجیتالی دارند. ما از ریپل شکایت داریم؟!؟!؟

شماره سه

افشاگری های ادوارد اسنودن و جولیان آسانژ باید باعث می شد هیلاری کلینتون یک نبوغ به نظر برسد. به نظر می رسید او فهمیده است که اگر بخواهد حریم خصوصی واقعی داشته باشد مجبور است سرور ایمیل خودش را کار کند. از نظر من هیچ بحثی درباره این “آینده نگری” اتفاق نیفتاده است.

شماره چهار

شانزده سال پیش در انتخابات سال 2004 اختلاف نظرسنجی بی سابقه ای وجود داشت. واگرایی بیشتر در نظرسنجی خروجی باعث انقلاب نارنجی در اوکراین شد. با وجود این ما کاری نکردیم

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  مقدمه ای بر حملات خصمانه و استراتژی های دفاعی