5 دستگاه برای شروع در DePIN

نویسنده: جیسون گلیننویسنده: جیسون گلین

وقتی به کسانی فکر می‌کنید که «آن را در کریپتو ساخته‌اند»، معمولاً چه کسی به ذهن می‌رسد؟ سرمایه گذاران خطرپذیر؟ سرمایه گذاران در مراحل اولیه؟ معامله گران داخلی؟ اینفلوئنسرها؟ با روزهای راه اندازی منصفانه که مردم بیت کوین را در خانه و با لپ تاپ خود استخراج می کردند، فاصله زیادی دارد.

پس مردم مانده اند که چه کنند؟ میم کوین های سگی بخرید و دعا کنید که توسعه دهنده فرش نکند؟

DePIN این را تغییر می دهد

استخراج ارز دیجیتال به طور مستقیم از منبع هنوز یکی از بهترین راه ها برای ایجاد یک سبد رمزنگاری است. و در حالی که مقیاس صنعتی استخراج بیت کوین باعث می شود بیشتر افراد از بازی خارج شوند، بخش نوظهور DePIN به ماینرهای سرگرمی راهی کاملا جدید و جالب برای کسب درآمد ارائه می دهد. این به این دلیل است که ماینرها نه تنها برای پشتیبانی از شبکه انتخابی خود پاداش دریافت می‌کنند، بلکه به این دلیل است که دستگاه‌های سخت‌افزاری اغلب نقش مستقیمی در راه‌حل بزرگ‌تر دارند.

DePIN شامل یک تعهد فیزیکی است که دلالان را از افرادی که مایل به ایجاد تغییر هستند جدا می کند. کلید این فرآیند سیستم‌های پاداش تنظیم‌شده‌ای هستند که برای تلاش‌های کاربران پول می‌دهند. سیستم های فلایویل که اغلب امکان بازگشت سریع سرمایه را فراهم می کنند. ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما حقیقت این است که بسیاری از پروژه‌های DePIN وجود دارند که می‌توانید بدون تغییر روال روزانه خود در آنها مشارکت کنید و از آنها پاداش بگیرید.

این 5 دستگاه را که می توانید امروز سفارش دهید را بررسی کنید تا یک …

Source link