5 داستان برتر هفته مرکز داده: 5 مارس 2021

RISC-V رول است. آیا می توان در کنار اینتل ، AMD و بازوی صندلی نشست؟ – CTO RISC-V International می گوید ISA منبع آزاد در IoT گرفته تا HPC به مرکز داده به عنوان CPU محدود است.

Equinix Metal Updates Target DevOps ، موارد استفاده از ابر ترکیبی – غول بزرگ سازی ادغام های جدید Kubernetes و مدیریت داده را به IaaS فلزی برهنه خود اضافه می کند ، و آن را در مناطق بیشتری راه اندازی می کند.

Microsoft Azure قصد دارد مراکز داده جدید چین در گسترش ابر آسیا را ایجاد کند – China North 3 اولین منطقه در دسترس بودن لاجوردی در چین خواهد بود که دارای چندین منطقه برای برنامه های با قابلیت دسترسی بالا است.

ازدواج ترتیب IBM بین OpenShift و Power در Hybrid Clown Crown – تجهیزات سخت افزاری جدید مبتنی بر Power آن برای IBM cloud در محل با پلت فرم تنظیم کانتینر Red Hat. Power Systems و IaaS اکنون از پشتیبانی OpenShift توسعه یافته برخوردار هستند.

ابر ترکیبی Cisco Eyes با به روزرسانی های بینایی – در حال تکامل سیستم عامل ترکیبی و مدیریت چند ابری خود است تا آن را برای شرکت های دارای مرکز داده خصوصی و منابع ابری عمومی جذاب تر کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور