5 داستان برتر هفته مرکز داده: 19 مارس 2021

بنیانگذار OVH: حادثه آتش سوزی مرکز داده نشان می دهد که همه پشتیبان گیری باید رایگان باشد – Octave Klaba می گوید که این صنعت باید در این ایده که پشتیبان گیری و در دسترس بودن یک سرویس اضافی است که دارای قیمت بالایی است ، تجدید نظر کند.

دلتا مراکز داده خود را برای فرود در ابر آغاز می کند – غول هواپیمایی آمریکا با کمک IBM و Red Hat OpenShift در حال نوسازی کل زیرساخت های فنی خود است.

چرا سرورهای شما مکیده می شوند و چگونه اکسید کامپیوتر قصد دارد این کار را بهتر کند – این شرکت نوپا در حال طراحی رایانه ای در مقیاس rack برای فروشگاههای فناوری اطلاعات شرکتهایی است که “دلایل خوبی” برای اجرای برنامه ها در مراکز داده خود دارند.

AMD پردازنده های سرور Epyc خود را تعمیر می کند ، و یک بار دیگر به دنبال نقطه شیرین است – تمرکز راه اندازی میلان بر ابر رایانه بود ، اما گفتگو با مهندسان نشان می دهد که این شرکت واقعاً خواهان بازگشت بازار میان رده است.

MC Digital Realty در حال ساخت مسیری زیبا از توکیو از طریق شهر اینزاای است – یک مرکز مهم دانشگاه به همان اندازه که اشبورن به واشنگتن نزدیک است ، می تواند از ماه سپتامبر به جواهر ژاپن تبدیل شود.