5 داستان برتر هفته مرکز داده: 16 آوریل 2021

معامله 10 میلیارد دلاری بلک استون برای خرید Data Center Giant QTS: The Context – سرمایه گذار توافق کرده است که یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مرکز داده را در جهان خصوصی بدارد. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

آیا دولت ایالات متحده در مورد Ransomware به اندازه کافی تلاش می کند؟ – کارشناسان می گویند: دولت جرائم سایبری را جدی تر از هر زمان دیگری در نظر گرفته است ، اما باید اقدامات بسیار بیشتری را انجام دهد.

Vapor IO ، VMware و Zayo در حال ساخت ‘شبکه خدمات چند ابری’ برای اتصال Edge-to-Edge هستند – چشم انداز Open Grid Alliance از یک اینترنت اولین بار با اعلام Grid Services Multi-Cloud به واقعیت تبدیل می شود.

Nautilus مرکز داده بعدی خود را در زمین خشک ، در ماین ایجاد خواهد کرد – شرکتی که به مرکز داده شناور خود در کالیفرنیا معروف است از پروژه ای در سایت سابق کارخانه کاغذ سازی در Millinocket رونمایی می کند.

CloudLinux متمرکز بر میزبان وب ، TuxCare ، یک مارک تجاری را رول می کند – با توجه به اینکه مشتریان سازمانی اکنون تقریباً نیمی از مشاغل خود را اداره می کنند ، این شرکت در تلاش است تا به طور کامل به آنها پاسخ دهد.