5 خبر برتر مرکز داده این هفته: 25 اوت 2023 | دانش مرکز داده

از آنجایی که اخبار مرکز داده سریعتر از همیشه در حال حرکت هستند، ما می خواهیم این کار را برای متخصصان مرکز داده آسان کنیم تا سر و صدا را کاهش دهند و مهم ترین داستان های هفته را پیدا کنند.

خلاصه اخبار دانش مرکز داده آخرین اخبار و پیشرفت‌ها را در صنعت مرکز داده – از سرمایه‌گذاری و ادغام گرفته تا تهدیدات امنیتی و روندهای صنعت، به شما ارائه می‌دهد.

برای به روز ماندن در مورد همه مراکز داده، در خبرنامه Data Center Knowledge مشترک شوید تا محتوا را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.

تقاضا برای سیستم های خنک کننده مایع همچنان در حال افزایش است. اما این تنها مدعی نیست. از آنجایی که مراکز داده استقرارهای خنک‌کننده مایع گران‌تر را به زیرسیستم‌های هوش مصنوعی اختصاص می‌دهند، اپراتورها به راه‌حل‌های خنک‌کننده هوای با راندمان بالا روی آورده‌اند تا بار کاری کم‌مشکل خود را مدیریت کنند. در این مقاله، با رابطه بین این دو روش خنک‌کننده و آنچه که در آینده پیش‌بینی می‌کند، آشنا شوید.

در VMware Explore 2023، این شرکت به خرید در حال انتظار خود پرداخت و همکاری هوش مصنوعی سازمانی با انویدیا را در کنار به‌روزرسانی‌های VMware Cloud، Tanzu Kubernetes و راه‌حل‌های edge معرفی کرد. Wylie Wong روی زمین بود تا نکات مهم کنفرانس در لاس وگاس را پوشش دهد.

پس از تشکیل پرونده نظارتی در روز دوشنبه، بازوی SoftBank یک قدم به عرضه اولیه عمومی سهام در سال 2023 نزدیکتر شده است. اولین عرضه سهام Arm می تواند بزرگترین سهام سال باشد – و سومین شرکت بزرگ فناوری تا کنون. با شرط بندی روی روندهای اخیر، این سازنده تراشه ژاپنی که به خاطر تراشه های گوشی های هوشمند خود شناخته می شود، در حال برنامه ریزی برای طراحی تراشه ها و پردازنده های پیچیده تر برای مراکز داده و برنامه های کاربردی هوش مصنوعی است.

مطالب پیشنهادی  قطر با کارخانه 1 میلیارد دلاری از بازار جهانی هیدروژن بهره می برد | دانش مرکز داده

روز پنجشنبه، انویدیا، که در مرکز رقابت هوش مصنوعی قرار دارد، پیش‌بینی درآمد سومی را ارائه کرد که از تخمین‌های وال استریت پیشی گرفت. بخش مرکز داده انویدیا با فروش 10.3 میلیارد دلاری در سه ماهه سوم، بزرگترین پولساز این شرکت بود.

از DCIM گرفته تا نقشه‌برداری شبکه گرفته تا تهیه فلز برهنه، جامعه منبع باز تعدادی ابزار برای مدیریت زیرساخت‌ها و عملیات مراکز داده ارائه می‌دهد. کریستوفر توزی هفت مورد از این ابزارها را بررسی می‌کند که می‌توانند به اپراتورها در بهینه‌سازی کارایی و چابکی حجم کاری و در عین حال کاهش هزینه‌ها کمک کنند.

این همه برای این هفته است. کدام یک از این داستان ها برای شما مهمتر است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور