5 خبر برتر مرکز داده این هفته: 2 ژوئن 2023 | دانش مرکز داده

از آنجایی که اخبار مرکز داده سریعتر از همیشه در حال حرکت هستند، ما می خواهیم این کار را برای متخصصان مرکز داده آسان کنیم تا سر و صدا را کاهش دهند و مهم ترین داستان های هفته را پیدا کنند.

خلاصه اخبار دانش مرکز داده آخرین اخبار و پیشرفت‌ها را در صنعت مرکز داده – از سرمایه‌گذاری و ادغام گرفته تا تهدیدات امنیتی و روندهای صنعت، به شما ارائه می‌دهد.

برای به روز ماندن در مورد همه مراکز داده، در خبرنامه Data Center Knowledge مشترک شوید تا محتوا را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.

انویدیا افزایش قابل توجهی را در قیمت سهام خود تجربه کرد، با افزایش 24.7 درصدی در هفته گذشته که تا حدی به بیانیه درآمد سه ماهه دوم مدیرعامل جنسن هوانگ در روز قبل نسبت داده شد. هوانگ پیش‌بینی کرد که یک تریلیون دلار تعمیرات اساسی تجهیزات مرکز داده – جایگزین تراشه‌ها و تجهیزات قدیمی – که عمدتاً ناشی از سرمایه‌گذاری در هوش مصنوعی مولد و محاسبات تسریع شده است. با این وجود، در میان کارشناسان، سؤالاتی در مورد مقیاس، هزینه و محدودیت های این جایگزین های پیش بینی شده وجود دارد.

علیرغم رشد چت ربات‌های هوش مصنوعی، تمایل آن‌ها به دروغ‌گویی همچنان یک مسئله اصلی است. با در نظر گرفتن این موضوع، تیم وو، صدای تاثیرگذار در مقررات فناوری و معمار سیاست ضد انحصار پرزیدنت بایدن، توصیه‌های خود را برای مدیریت مسئولانه هوش مصنوعی و اقدامات منصفانه بیان کرد. از شناسایی پیشگیرانه هوش مصنوعی گرفته تا پاداش خالق محتوا، واشنگتن پست پیشنهاد وو را برای جایی که تنظیم کننده ها باید و نباید توجه آنها را متمرکز کنند

مطالب پیشنهادی  Nvidia Aims vSphere-Integrated AI Suite Software در Enterprise Market

روز چهارشنبه، صدها نفر از کارکنان آمازون در اعتراض به بازگشت اجباری این شرکت به دفتر و خواستار تجدید تعهدات برای کاهش انتشار کربن، کار را ترک کردند. در حالی که هنوز تاثیر این کناره گیری دیده نشده است، اما نشان دهنده بی اعتمادی فزاینده کارمندان به رهبری آمازون و جهت گیری کسب و کار است.

کریس وندرهار، رئیس مراکز داده در خدمات وب آمازون، ماه گذشته به طور ناگهانی شرکت را ترک کرد و سؤالات زیادی را به جای گذاشت که هنوز به آنها پاسخ داده نشده بود. تنها پس از اینکه امی نلسون، که همسرش (کارلتون نلسون) در حال حاضر توسط آمازون تحت تعقیب است، خبر خروج ووندرهار در TikTok ارسال شد، این شرکت این خبر را تایید کرد.

گفته می‌شود، آمازون هنوز به شرایط مشکوک خروج Vonderhaar رسیدگی نکرده یا اطلاعاتی در مورد برنامه‌های جایگزین ارائه نکرده است.

این هفته، رویترز در مورد جنگ مزایده گسترده بین دو غول سهام، Brookfield Infrastructure Partners و DigitalBridge Group، بر سر Compass Datacenters LLC مستقر در دالاس گزارش داد. Compass با ارزش بیش از 5.5 میلیارد دلار، “مراکز داده های آماده و سفارشی” را ارائه می دهد و برای متقاضیان، موقعیت استراتژیک را در بازار مرکز داده نشان می دهد.

دیگر مرکز داده بزرگ این هفته در DCK خوانده می شود

چرا «مرکز داده در مقابل ابر» راه اشتباهی برای فکر کردن است؟. مراکز داده و ابر آنقدرها که در ابتدا به نظر می رسد متفاوت نیستند. در اینجا، دلایلی را بررسی می کنیم که چرا مقایسه این دو چندان منطقی نیست و چگونه ممکن است از آن استفاده کنید هر دو انواع راه حل ها

مطالب پیشنهادی  Colocation و Hybrid Cloud: استراتژی ترکیبی CyrusOne به مبانی متکی است

چه زمانی باید به Cloud-Native برویم و چه زمانی یک راه حل فروشنده امنیتی بخریم. انتخاب یک معماری امنیتی برای محیط های ابری می تواند یک معمای پیچیده پر از سهامداران با منافع متضاد باشد. برای کمک به شما در این فرآیند، کلاوس هالر شش پایان نامه را برای ارزیابی بهتر چالش ها و خطرات مرتبط با ابزارهای امنیتی بومی ابری و راه حل های شخص ثالث ارائه می دهد.

چرا مراکز داده پر سر و صدا هستند و چگونه آنها را ساکت کنیم؟. چرا نویز مرکز داده مهم است؟ چه چیزی مراکز داده را بلند می کند؟ چگونه مرکز داده خود را ساکت تر کنید؟ در این راهنما، کریستوفر توزی مزایای سرمایه‌گذاری در کاهش نویز مراکز داده را توضیح می‌دهد.

این همه برای این هفته است. کدام یک از این داستان ها برای شما مهمتر است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور