5 تغییر عمده در املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین در طول COVID

عکس پروفایل نویسنده

همه گیر COVID-19 می تواند یک نقطه عطف قابل توجه در تاریخ باشد. حوادثی به همان اندازه گسترده و مختل کننده نادر هستند و فرصت های منحصر به فردی را در اختیار جهان قرار می دهند. جهان به احتمال زیاد به روشی که در گذشته بر نخواهد گشت اما در عوض به جلو حرکت خواهد کرد.

فناوری بلاکچین قبل از همه گیری پتانسیل مخرب داشت ، اما مزایای آن اکنون کاملاً مشخص است. COVID می تواند به صنعتی مانند املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین فشار لازم برای ورود به جریان اصلی را بدهد. به طور همزمان ، برخی از نگرانی های قدیمی اکنون حتی بیشتر فشرده شده اند.

بازارهای املاک و مستغلات بلاک چین در حال تغییر هستند. در اینجا نگاهی می اندازیم به پنج مورد از مهمترین این تغییرات.

1. فرزندخواندگی در حال افزایش است

محسوس ترین تغییری که در املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین اتفاق می افتد ، یک نتیجه کلی در تصویب است. COVID-19 نقایصی را در سیستم های سنتی برجسته می کند ، مانند نگرانی از حریم خصوصی و هزینه های واسطه ای ، که معاملات بلاکچین حل می کند. با توجه به افزایش نگرانی های امنیت سایبری و مشکلات اقتصادی ، بلاکچین گزینه جذاب تری می شود.

بازار کلی بلاکچین اکنون به لطف روندهای جدید پذیرش فرزند ، انتظار رشد 91 درصدی تا سال 2023 را دارد. این افزایش بلاکچین همزمان با رونق بازار مسکن است و منظره ای ایده آل برای املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین ایجاد می کند.

افراد بیشتری با این ایده گرم می شوند …