5 بینش درباره روانشناسی قلم که طراحی UX شما را تقویت می کند

فونت مناسب می تواند به انتقال احساس کمک کند و باعث می شود کاربران بیشتر در سایت شما اقدام کنند. افرادی که متن چاپ شده با فونت serif را می خوانند ، می توانند آن را سریعتر درک کرده و اطلاعات را نسبت به کسانی که فونت های بدون serif را می خوانند ، بیشتر حفظ کنند. انتخاب رنگ و اندازه مناسب نیز مهم است. مردم فونت های نازک ، پررنگ یا بزرگ را ترجیح می دهند و مردم گرجستان را به Arial Bold ترجیح می دهند. طراحان UX همچنین به مواردی مانند جریان کاربر (به چه ترتیبی کاربر باید وظایف خاصی را انجام دهد؟) ، معماری اطلاعات ، و نحوه سازماندهی بیشتر محصولات هنگام طراحی محصولاتی که باید به خوبی روی دستگاه های رومیزی و تلفن همراه کار کنند ، چگونه سازماندهی می شوند.

تصویر
عکس پروفایل Thanh Pham Hacker Noon

@سایگونتکنولوژیثان فام

به عنوان بنیانگذار Saigon Technology Solutions ، برون سپاری توسعه دهنده نرم افزار در ویتنام.

وقتی طراحان UX در مورد UX صحبت می کنند ، آنها در مورد وادار کردن کاربر به انجام یک کار یا اقدام هستند. طراحی UX به عنوان طراحی رابط کاربری (UI) نیز شناخته می شود و به طراحی رابط بین سیستم های رایانه ای و کاربران اشاره دارد. شخصیت قلم در طراحی UX به نحوه تأثیر فونت ها بر تصمیمات انسان هنگام تعامل با برنامه های نرم افزاری اشاره دارد.

توجه به نوع شخصیتی که فونت شما هنگام طراحی UX نشان می دهد بسیار مهم است. فونت مناسب می تواند به انتقال احساس کمک کرده و کاربران را بیشتر …