5 بهترین کنترلر برای بازی های رایانه ای

Nintendo Switch Pro Controller یک انتخاب عالی برای بازی های رایانه ای است. 8BitDo Pro 2 با ویندوز و نینتندو سوییچ سازگار است و دارای پروفایل های سفارشی است تا بتوانید بین هر دوی آنها به صورت همزمان جابجا شوید. Xbox Elite Series 2 ، Xbox Core Controller ، PlayStation DualSense و 8Bit do Pro 2 5 کنترلر برتر برای گیمرهای رایانه ای هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. DualSense وزن فوق العاده ای دارد ، بسیار حجیم است و در مقایسه با DualShock احساس می کند که یک محصول برتر است. بزرگترین عیب استفاده از DualSense در رایانه شخصی این است که بسیاری از بازی ها هنوز از محرک های سازگار استفاده کامل نکرده اند.

تصویر
عکس پروفایل آدریان مورالس هکر ظهر

آدریان مورالس

من یک بازیگر ، نویسنده و علاقه مند به فناوری هستم. امیدوارم به شما اطلاع دهم و یا حتی باعث خنده شما شوم.

بازی های رایانه ای همه چیز مربوط به آزادی انتخاب است. ما به هیچ راهی مجبور نیستیم یک بازی انجام دهیم. در صورت تمایل می توانم از صفحه کلید و موس برای انجام بازی یا کنترلر پلی استیشن استفاده کنم. اما با وجود چنین حجم عظیمی از گزینه ها در دسترس بازی بازان رایانه ای ، استبداد انتخاب وجود دارد. کدام کنترلرها برای بازی های رایانه ای مناسب تر هستند؟

برای کمک به شما ، من تمام کارهای پا را با استفاده گسترده از هر یک از این کنترلرها روی رایانه انجام داده ام. در اینجا 5 کنترلر برتر وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا تجربه بازی با رایانه خود را به یک تجربه راحت و لذت بخش تبدیل کنید.

بهترین کنترلرها برای بازی های رایانه ای

تصویر

برند پلی استیشن …