5 بهترین لپ تاپ مخصوص بازی زیر 1000 دلار: Asus ، Acer ، Lenovo و MSI

عکس پروفایل نویسنده

@لیمارکلیمارک آمبالینا

ویرایشگرHackernoon در روز ، VR Gamer و Anime Binger در شب

اگر بودجه مناسبی دارید و نمی خواهید با خرید قطعات جداگانه و ساخت رایانه شخصی خود ، یکی از 5 لپ تاپ مخصوص بازی زیر 1000 دلار را در این لیست خریداری کنید.

بازی با رایانه شخصی می تواند یک سرگرمی بسیار گران قیمت باشد. با شدت گرفتن بیشتر و بیشتر گرافیکی بازی های جدید ، باید در خرید جدیدترین و بهترین سخت افزار سرمایه زیادی صرف کنید تا بهترین تجربه ممکن را از این عناوین بدست آورید. همچنین اگر قصد دارید یک کامپیوتر شخصی را از ابتدا بسازید ، باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید.

لیست 5 لپ تاپ مخصوص بازی زیر 1000 دلار

تمام مشکلاتی که در ساخت رایانه شخصی بازی شما وجود دارد ، وقتی تازه وارد دنیای بازی شوید ، بسیار طاقت فرسا به نظر می رسد. با این حال ، این لپ تاپ های مخصوص بازی می توانند بیشتر مشکلات شما را برطرف کنند!

  1. ASUS TUF Gaming
  2. ایسر نیترو 5
  3. لنوو لژیون 5
  4. ASUS ROG
  5. MSI GF65 نازک

این جانوران نیروی زیادی را در بسته بندی های بسیار نازک و سبک بسته بندی می کنند که می توانید هرجایی که بروید با خود حمل کنید اگرچه گزینه های سطح بالای زیادی در بازار موجود است ، اما امروز نگاهی خواهیم انداخت به برخی از لپ تاپ های بازی سطح پایین. این لپ تاپ ها قیمت مناسبی زیر 1000 دلار دارند و برای کسی که تازه وارد کامپیوتر شده است بسیار مناسب است …