5 بهترین بازی PS Now (آوریل 2021)

عکس پروفایل خوزه هکر نون

@خوزهخوزه

نویسنده و عضو انجمن بازی. عاشق بازی ، فیلم و کمیک است. همچنین حرف زدن در شخص سوم را دوست دارد

PlayStation Now ، سرویس اشتراک PlayStation ، بیش از 800 بازی را با قیمت ماهیانه یا سالانه ارائه می دهد. با وجود تمام انتخاب های روی میز ، ممکن است انتخاب یک بازی برای صرف وقت خود دشوار باشد.

مطمئناً می توانید انحصاری های پلی استیشن مانند The Last of Us ، Uncharted ، Horizon: Zero Dawn و Ratchet and Clank را مرور کنید ، اما بعد از آن ، دیگر چه خبر است؟ به جای پایان دادن به اشتراکتان ، عناوین زیادی برای بررسی وجود دارد. در اینجا بهترین بازی های PS Now وجود دارد.

1. جزیره مرده

بازی های زامبی زیادی وجود دارد و بسیاری از آنها عالی هستند ، اما جزیره مرده حتی پس از گذشت این سالها هنوز هم می تواند تأثیرات ماندگار و عالی را بر من بگذارد. بعد از اینکه از مهمانی در یک جزیره خارج شدید ، بیدار می شوید که متوجه شده اید این جزیره توسط زامبی ها آلوده شده است و تنها راه زنده ماندن فرار است.

آنچه باعث جذابیت این بازی شد بازی در دنیای آزاد بود. شما مأموریت های اصلی خود را داشتید که داستان را پیشرفت می داد ، اما می توانید برای انجام برخی از مأموریت های فرعی از آن فاصله بگیرید. در طول مسیر شما با شخصیت های رنگارنگی روبرو می شوید که در جزیره نیز به دام افتاده اند و آنها معمولاً از شما می خواهند که ماموریت ها را کامل کنید یا به دنبال فروش شما هستند