5 برنامه رایگان بارگیری ویدیوی اینستاگرام در 2020 و 2021

عکس پروفایل نویسنده

@معادنرهول چوداری

من از نظر شغلی بازاریاب محتوا هستم و مسافر مورد نظر هستم.

Inst Install، FastSave و Saver Reposter از بهترین برنامه های بارگیری کننده ویدیوی رایگان Instagram هستند که امروز در دسترس هستند.

سیستم عامل اشتراک عکس و فیلم اینستاگرام مطمئناً از ابتدای ورودش به دنیا مسیری طولانی را طی کرده است. امروز ، این برنامه شبکه های اجتماعی به قلب بیش از 274 میلیون کاربر در سراسر جهان راه یافته است. تقریباً یک احتمال ناچیز وجود دارد که کسی را که می شناسید در اینستاگرام نباشد.

منبع: Quaries.com

اینستاگرام فقط مکانی نیست که شما به راحتی تصاویر یا فیلم های جذاب خود را در آن به اشتراک بگذارید. اما ، مکانی است که شما می توانید بسیاری از چیزهای جالب را از سراسر جهان پیدا کنید. از انواع مختلف دستور العمل های غذایی عجیب و غریب گرفته تا فیلم های جذاب حیوان خانگی گرفته تا به روزترین مشاهدات مشاهیر مورد علاقه خود ، شما باید به احتمال زیاد هر آنچه را که مطابق با سلیقه و علاقه شماست پیدا کنید.

با این حال ، یک درد کمی غم انگیز وجود دارد. نمی توانید به سادگی یک عکس یا یک پست ویدیویی را که دوست دارید از برنامه یا وب سایت آن بارگیری کنید. حتی ممکن است به دلیل نوعی مشکلات مربوط به حق چاپ یا حریم خصوصی این مورد وجود داشته باشد. هنوز هم ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که شما فقط آرزو می کنید بتوانید ویدیویی از برخی از دستور العمل های غذایی خوشمزه یا یک فیلم خنده دار را ذخیره کنید …