5 اگر در فن آوری یا مهندسی نرم افزار هستید 5 ابزار کارآمد برای بهره وری

عکس پروفایل نویسنده

@thawkin3تایلر هاوکینز

مهندس ارشد نرم افزار. یادگیرنده مداوم. مربی

همه می خواهند بدون سوختن ، بازده بیشتری داشته باشند. بنابراین ، چگونه کار بیشتری انجام می شود بدون اینکه ساعت های بیشتری کار کنید؟ و چگونه بدون کمک به وظیفه وظیفه ، به بقیه اعضای تیم خود کمک کنید تا پیشرفت کنند؟ پاسخ: از ابزارهای مثر استفاده کنید.

در این مقاله ، ما بررسی خواهیم کرد پنج ابزار موثر مهندسان نرم افزار و شرکتهای فناوری می توانند بدون تضعیف کیفیت ، چرخه عمر خود را تسریع کنند. سیستم های طراحی، پرزهای کد دار، قالب سازهای کد، ادغام مداوم، و ارائه دهندگان IaaS / PaaS همه ابزارهایی هستند که به مهندسان نرم افزار امکان می دهند کارهای روزمره را ساده کنند و به نوبه خود ساخت محصولات خود را در اولویت قرار دهند.

سیستم های طراحی

طرح پالانتیار کتابخانه م componentلفه ها

یک سیستم طراحی را می توان به یک کتابخانه م componentلفه تبدیل کرد که برای ایجاد محصولی از بلوک های ساختمانی قابل استفاده مجدد استفاده می شود.

(اگرچه در عمل ، بسیار بیشتر از این است! یک سیستم طراحی همچنین شامل الگوهای طراحی ، دستورالعمل های استفاده ، اسناد ، مدل مالکیت ، روش های ارتباطی ، نقشه راه محصول و موارد دیگر است.)

این بلوک های ساختمانی ممکن است از اجزایی مانند آواتارها ، نشان ها ، دکمه ها ، کشویی ها ، ورودی های فرم ، آیکون ها ، پیوندها ، مد ها ، شاخص های پیشرفت و نکات ابزار تشکیل شده باشد. مانند قطعات لگو ، این اجزا نیز قابل مونتاژ هستند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور