5 استراتژی بازاریابی TikTok برای ارتقاء تجارت شما

در حال حاضر بیش از 800 میلیون کاربر فعال در TikTok وجود دارد که باعث می شود مخاطبین خود را از طریق شبکه اجتماعی افزایش دهند. پلت فرم اینترنتی می تواند پیام هایی را در خارج از مرزها ارسال کند ، و مشاغل را قادر می سازد تا با مخاطبان بیشتری تماس بگیرند. استفاده از هشتگ های مرتبط با شرکت شما ممکن است به شما در رسیدن به مخاطبان مناسب کمک کند. چالش های ویدئویی یکی از محبوب ترین ویژگی های TikTok است. این یک راه عالی برای ارتقاء شرکت شما است ، بدون این که به عنوان یک فرد خسته کننده ظاهر شوید. پیگیری آخرین روندها برای قرار دادن نام تجاری شما در ذهن مشتریان بسیار مهم است.

تصویر
عکس پروفایل TimKim Hacker Noon

تیم کیم

من نویسنده و علاقه مند به فناوری هستم

آیا می دانید TikTok یکی از فعال ترین پایگاه های کاربر در جهان است؟ در حال حاضر بیش از 800 میلیون کاربر فعال در سایت وجود دارد. با توجه به پیشرفت کانال اینترنتی ، TikTok یک بستر ایده آل برای اجرای کمپین است.

اگر بازاریاب هستید ، می دانید که بازاریابی TikTok چیز جدیدی نیست. با توجه به افزایش سریع کاربران TikTok ، چندین کسب و کار انتخاب کانال های رسمی را برای جذب مصرف کنندگان بیشتر انتخاب کرده اند.

کاربران TikTok روزانه 52 دقیقه در این سایت صرف می کنند ، بعد از فیس بوک و اینستاگرام ، این امر باعث می شود که کسب و کارها بتوانند مخاطبان خود را از طریق این پلتفرم افزایش دهند. این یکی دیگر از دلایلی است که شرکت ها قصد دارند از بازاریابی TikTok در …