5 استارت آپ بهداشتی اروپا در میان بیماری همه گیر رونق می گیرند

عکس پروفایل نویسنده

@ساندرا پارکرساندرا پارکر

رئیس BizDev در QArea. شرکت توسعه نرم افزار و کیفیت

در حالی که قرنطینه جهانی برای بسیاری از مشاغل کشنده بود ، بخشهای صنعتی مانند mHealth ، مراقبت از خود و تجربه سلامتی به دلیل COVID-19 توجه را افزایش دادند. امروز ما در حال بررسی دقیق استارتاپ های MedTech هستیم که موفق شده اند از همه گیری به عنوان تقویت کننده رشد استفاده کنند و سطح جدیدی از ارزش را در بازار دیجیتال به ارمغان آورند.

Kry یک پلت فرم telehealth مستقر در سوئد است که به کاربران اجازه می دهد تا قرار ملاقات های آنلاین را با پزشکان رزرو کرده و مراقبت های لازم را در وب سایت خود دریافت کنند. این کار با ثبت نام پزشکان مراقبت های بهداشتی در سیستم عامل و سپس توزیع درخواست مشاوره از بیماران براساس دسترسی پزشکان در منطقه آنها انجام می شود. بسته به شرایط بیمار ، کری این گزینه را نیز برای بازدید از یکی از مراکز بهداشتی وی برای معاینه فیزیکی فراهم می کند.

در ابتدای سال 2020 ، پلت فرم نوآوری معلمان برنامه بازنشستگی معلمان انتاریو دور بودجه را برای Kry هدایت کرد و در نتیجه 155 میلیون دلار جمع آوری شد. هدف اولیه این استارت آپ سوئدی گسترش خدمات خود به بازارهای بیشتر اروپا بود. با این حال ، همه گیری جهانی باعث شد شرکت به سمت مراقبت های بهداشتی محلی برود ، جایی که آنها در ارائه آزمایش PCR و سایر خدمات بهداشتی درمانی کمک کردند …